Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bajki na trawie

Bajki na trawie
📅 Data: niedziela, 26 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


BAJKI NA TRAWIE to letni cykl spektakli dla młodszych dzieci, w którym świat fantazji miesza się ze światem rzeczywistym, a bohaterowie przedstawienia spotykają się ze znanymi i lubianymi postaciami z bajek, połączony z animacjami i konkursami. Wspólne śpiewanie piosenek, zagadki, animacje z aktorami Federacji Grup Kreatywnych.
Przedstawienia będą realizowane w różnych miejscach plenerowych na terenie Ursynowa. Zalecamy zabranie własnych kocyków do siedzenia.

REPERTUAR:
- 22 LIPCA w Parku „Moczydełko” przy ul. Wełnianej, o godz. 16:00 odbędzie się spektakl plenerowy dla dzieci pt. „O elfach i chrząszczu, co żyli w gąszczu”.
- 12 SIERPNIA na terenie zieleni na „Olkówku” przy placu zabaw – Park Jurajski, o godz. 16:00 odbędzie się spektakl plenerowy dla dzieci pt. „Mapa marzeń”.
- 19 SIERPNIA w Parku „Moczydełko” przy ul. Wełnianej, o godz. 16:00 odbędzie się spektakl plenerowy dla dzieci pt. „Z legendą przez Polskę".
- 26 SIERPNIA na terenie zieleni na jeziorem „Zgorzała" przy ul. Kórnickiej, o godz. 16:00 odbędzie się spektakl plenerowy dla dzieci pt. „Baju, Baj, czyli spotkanie z Janem Brzechwą".

NA WSZYSTKIE PRZEDSTAWIENIA WSTĘP WOLNY.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱