Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ogrody Pełne Muzyki w Pałacu Mała Wieś

Ogrody Pełne Muzyki w Pałacu Mała Wieś
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 1 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 2 września 2018

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Mała Wieś 40 Belsk Duży (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Oddaj się dźwiękom Ogrodów Pełnych Muzyki w Pałacu Mała Wieś

Od 23 czerwca, w każdy weekend, Pałac Mała Wieś zamienia się w tętniącą życiem scenę koncertową. W ramach kolejnej edycji Ogrodów Pełnych Muzyki goście mogą wziąć udział w plenerowych koncertach muzycznych. W malowniczym i pełnym historii otoczeniu Pałacu Mała Wieś rozbrzmiewa muzyka poważna, jazz, a nawet swing. Wydarzenie potrwa do 2 września.

Przez całe wakacje Pałac Nowa Wieś zaprasza w każdy weekend wszystkich sympatyków dobrej muzyki oraz wypoczynku w miłej atmosferze do udziału w Ogrodach Pełnych Muzyki. Jest to kolejna edycja popularnego wydarzenia, w ramach którego odbywają się plenerowe i bezpłatne koncerty dla wielbicieli muzyki poważnej, ale też jazzu i swingu. Występy na żywo uznanych artystów mają miejsce w każdą sobotę w godzinach 18.00 – 21.00 oraz niedzielę od 14.00 do 17.00.

Pałac Mała Wieś jest jednym z najpiękniejszych zabytków polskiego klasycyzmu, oddalonym od Warszawy zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Otoczony blisko 30. hektarami świetnie utrzymanych terenów zielonych, jest idealnym miejscem na weekendowy pobyt czy jednodniową wycieczkę. To gwarancja niezapomnianego relaksu w wyjątkowej scenerii przepełnionej historią.
Pałacowa restauracja Stara Wozownia serwuje wykwintne dania polskiej kuchni oparte na tradycyjnych recepturach, a w Herbaciarni Pałacowej można skosztować znakomitych cejlońskich herbat oraz ciast przygotowanych przez szefa kuchni Starej Wozowni.
Zapraszamy na Ogrody Pełne Muzyki w Pałacu Mała Wieś!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️