Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

180 Spotkanie klubu VTL - Toastmaster dnia powszedniego

180 Spotkanie klubu VTL - Toastmaster dnia powszedniego
📅 Data: poniedziałek, 30 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:15

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Uczelnia Vistula, ul. Stokłosy 3, aula 2a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Co łączy: róże, serca i Toastmasterów? Po co w istocie przystępujemy do klubu? O tym opowie Filip, gospodarz najbliższego spotkania. Temat przewodni to "Toastmaster dnia powszedniego”. Czy zagorzałe ćwiczenia i nabywanie nowych umiejętności w klubie warte są świeczki?

Ogrodnik przeszczepia róże, chirurg - serca, a my, Toastmasterzy…? Czy przeszczepiamy nasze nowe kompetencje? Do życia codziennego, zawodowo i prywatnie? Czy wykorzystujemy wiedzę, umiejętności, postawy nabyte w naszej organizacji?

Z refleksyjnego nastroju galopem wybudzi nas Dominika, która przedstawi wyniki badań Instytutu Gallupa. Mowa będzie o zaangażowaniu pracowników. Dominika opowie, jak znacząco wpływać na poprawę zaangażowania w zespole. To już jej czwarta mowa ze ścieżki Pathways - Effective Coaching.

Droga - to tytuł mowy, którą wygłosi Ewelina. Będzie o powołaniu, odkrywaniu siebie, rozpoczęciu nowego rozdziału i pisaniu swojej własnej prawdy.

Ze sceny przemówi do nas również Agnieszka, która zaprezentuje swoją dziesiątą mowę i sfinalizuje ścieżkę Kompetentnego Mówcy ;) Agnieszka wygłosi inspirujące przemówienie, którego cel jest niezwykle wzniosły: zmotywować słuchaczy do osobistego, emocjonalnego, profesjonalnego lub duchowego rozwoju. Czy Agnieszka zapali nas do jakiejś idei?

Jeśli ktoś spośród Gości ma ochotę wystąpić na scenie, będzie ku temu okazja. Michał poprowadzi Gorące Pytania - serię krótkich wystąpień improwizowanych.

O zespół funkcyjny zadba Główny Oceniający, Krzysztof. A informacji zwrotnej udzielać będą: Piotr, Patryk oraz gość specjalny – Cezary. :)

Strażnikiem języka polskiego mianowany został Łukasz. Pewnie już myśli nad jakimś wyrafinowanym słowem dnia. Przeprowadzi on konkurs na jak najczęstsze używanie tego słowa. Ponadto, skoryguje potknięcia językowe i wychwyci w naszych wypowiedziach perełki :)

Po spotkaniu będziemy mieli okazję podzielić się wrażeniami - zapraszamy na afterparty do pobliskiego pubu :)

Vistula Toastmasters Leaders - przemawiamy z pasją!

Spotykamy się już w najbliższy poniedziałek na uczelni Vistula, na Ursynowie, blisko stacji metra Stokłosy. Dołącz do grona uczestników. Przyjdź i weź udział w spotkaniu!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧