Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zakupy ze stylistką. Bezpłatne konsultacje modowe w Galerii Łomianki

Zakupy ze stylistką. Bezpłatne konsultacje modowe w Galerii Łomianki
📅 Data: środa, 8 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, ul. Brukowa 25, Galeria Łomianki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Letnie wyprzedaże - kuszą cenami, ale potrafią też zmęczyć. W sklepach panuje promocyjna gorączka, podczas której łatwo ulec pokusie kupienia czegoś, czego być może… nigdy nie założysz. Sposobem na udane modowe łowy są zakupy w towarzystwie profesjonalistki. Obawiasz się, że nie stać Cię na taki luksus? W Galerii Łomianki z indywidualnych konsultacji ze stylistką skorzystać możesz całkowicie za darmo!

Pomoc modowych ekspertów nie jest już zarezerwowana tylko dla gwiazd ze świata show biznesu, a profesjonalne porady stylistki nie muszą kosztować fortuny. W Galerii Łomianki na konsultacje umówisz się zupełnie za darmo. Stylistka Gosia Marszałek podpowie, w czym dobrze wyglądasz i jakie fasony pasują do Twojej sylwetki, typu urody i stylu. Być może letnie wyprzedaże to dobra okazja na odświeżenie garderoby?

Poznajmy się bliżej:
Małgorzata Marszałek – Doradca stylu, marketingowiec, wielka pasjonatka dobrego smaku i sportowego życia. Kocha podróże, dobrze ubrana nawet w domu, ponieważ jej motto to: „Twoje ubranie to szacunek”. Powie Ci, jak ważne są ubrania i że dzięki nim naprawdę możesz wiele osiągnąć.

Najbliższe zakupy ze Stylistką odbędą się 6, 8 i 16 sierpnia, o równych godzinach: 13:00, 17:00 i 19:00. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Wybierz termin i wypełnij formularz na stronie sklepu: link

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę