Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sąsiedzka Misja na Ursynowie

Sąsiedzka Misja na Ursynowie
📅 Data: sobota, 18 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa Zaprasza do Świata bajek!

Zapraszamy wszystkich małych i trochę większych na wspólną zabawę w klimacie bajkowym przez całe wakacje! Z Fundacją Zwalcz Nudę i bajkowymi bohaterami przeżyjecie tego lata wiele niezwykłych przygód. Już 18 sierpnia w Parku Jana Pawła II na Ursynowie czeka Was spotkanie z przesympatycznymi bohaterami bajki „Sąsiedzi“. Weźcie udziała w kolejnej grze miejskiej, w której do wygrania wspaniałe nagrody!

Kapitan Warszawa pilnie poszukuje kandydatów na dobrych sąsiadów, a wiemy, że na Ursynowie takich nie brakuje! Bohaterowie bajki zwrócili się do Kapitana z prośbą o pomoc w tych poszukiwaniach ponieważ powzięli sobie za cel zbudowanie pięknego karmnika dla ptaków, który mogliby umieścić na jednym z drzew na swojej działce. Mają ogromny zapał i chęci do pracy, brak im tylko materiałów, z których mogliby go zbudować. Kapitan obiecał że zrobimy co w naszej mocy żeby wszystko zorganizować.

Jak zdobędziecie potrzebne sprzęty? Nic prostszego! Do tego celu wykorzystacie metodę barteru, czyli wymiany z naszymi sąsiadami! Na każdym punkcie gry spotkacie Sąsiada, który w zamian za drobną przysługę, udostępni Wam przedmiot potrzebny do wykonania karmnika

Podejmijcie wyzwanie całą rodziną lub paczką przyjaciół i wspólnie z sąsiadami, bohaterami kultowego serialu, stwórzcie piękny karmnik dla ptaków. Zabawa będzie emocjonująca, a na koniec… co będzie na koniec, to zależy tylko od Was.

Zapraszamy na emocjonującą grę miejską pełną wyzwań i dowcipu!

Zapisy:kliknij w link do wydarzenia poniżej
Start gry g.11:00, Park Jana Pawła II.
Na wydarzenia WSTĘP BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 8 gier miejskich i 8 pikników oraz 7 warsztatów rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.
Szczegóły: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: dla dzieci inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧