Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stand-up na Hideoutowym Patio: Paweł Chałupka, Kuba Dąbrowski

Stand-up na Hideoutowym Patio: Paweł Chałupka, Kuba Dąbrowski
📅 Data: wtorek, 14 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Hideout, Smolna 38 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zaraz przy palmie w samym centrum Warszawy, ale jednak ukryta w Hideout. Nowa scena stand-upowa z cyklicznymi, cotygodniowymi występami w każdy wtorek o godzinie 20:00! Stand-up No Limits zaprasza najlepszych komików, by w przyjemnej atmosferze z daleka od niechcianych gapiów zaprezentowali swoje programy, bez tematów tabu i cenzury.

14 SIERPNIA wystąpią dla Was:

Paweł Chałupka - jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie "Tylko dla dorosłych", Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Kuba Dąbrowski - mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkonic. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.

Wydarzenie jest darmowe, ale wymagane jest pobranie darmowego zaproszenia celem rejestracji, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc siedzących.
REJESTRACJA: link

💪 dodatkowo jeśli chcecie wybrać sobie miejsce i zarezerwować leżak tak, żeby Wasza pupa była blisko sceny lub daleko niej to po pobraniu biletu piszcie maila na: hello@hideout.com
Jeśli nie napiszecie to po prostu szukacie miejsc na tzw. łapu capu, nie wiem czemu ludzie tak mówią, ale wiecie o co chodzi 😉.
Do zobaczenia. 😎😁

Wstęp dla widzów pełnoletnich!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: stand up, kabaret
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️