Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Veda Sound: Tyciński / Zabrodzki feat. Zemler - Koncert w Ladomiu

Veda Sound: Tyciński / Zabrodzki feat. Zemler - Koncert w Ladomiu
📅 Data: piątek, 17 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ladom, Jazdów 7/14 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy serdecznie na koncert Veda Sound projektu który powstał rok temu w ramach Lado na Wsi. Tym razem po raz pierwszy gościnnie do składu dołączy niezrównany Hubert Zemler.

Veda Sound czyli Bartłomiej Tyciński (Mitch & Mitch, Slalom, Starzy Singers) i Piotr Zabrodzki (LXMP, 67,5 Minut Projekt, Efekt Moozgu) w nowej reinkarnacji muzycznej. Muzycy związani z warszawską wytwórnią Lado ABC wyruszają w transcendentalną podróż gdzieś pomiędzy Walimem a Jaipurem.

„Ta płyta jest jak ścieżka dźwiękowa do niemego filmu: dużo się dzieje, choć muzyka raczej pobudza wyobraźnię, niż kieruje ją w konkretnym kierunku. Tytuł całości jest bardzo adekwatny. Oba utwory są podróżą, w której ścieżki zaczynające się w odległych od siebie miejscach biegną do jakiejś pozaczasowej jedności.” (Jacek Świąder, Wyborcza.pl)

„W pierwszym z dwóch utworów, Walim, startują gdzieś z okolic muzyki indyjskiej widzianej z perspektywy Europy Zachodniej. Motywy psychodeliczne są czytelne, gitarowe akordy wybrzmiewają na pulsującym, syntezatorowym tle. Słuchać głośno. Utwór drugi, Jaipur, to kosmiczna raga, wciągająca stokroć bardziej. Przy pierwszym można odlecieć, przy drugim – ostro się zamyślić.” (Bartek Chaciński, Polifonia)

„W ogóle nie wiem o co chodzi.” (Pan Marian)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę