Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Summit MPS

Summit MPS
📅 Data: wtorek, 21 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Marszałkowska 9/15, Manufaktura Czekolady (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


21 i 23 sierpnia w Manufakturze Czekolady przy ul. Marszałkowskiej 9/15 w Warszawie odbędzie się pierwszy Summit MPS – konferencja poświęcona temu, jak ważna we współczesnym biznesie jest strefa druku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a uczestnicy, oprócz wiedzy, otrzymają także słodkie upominki od organizatora.
Wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego tutaj -> link.

Firma Ediko to uczestnik wielu prestiżowych krajowych i międzynarodowych konferencji, m.in. Web Summit i IT Future Expo. W 2018 r. firma zdecydowała się na organizację własnego wydarzenia, na które zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematem zarządzania drukiem w przedsiębiorstwie (ang. Managed Print Services, MPS). Podczas spotkania poruszone zostaną tematy m.in. najnowszych rozwiązań technologicznych w branży, optymalizacji oraz bezpieczeństwa strefy firmowego druku.

Gośćmi specjalnymi pierwszej odsłony Summit MPS są partnerzy biznesowi firmy Ediko – HP oraz Epson. Podczas konferencji przedstawiciele tych przedsiębiorstw podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, płynącymi z lat działalności na rynku. Bardzo atrakcyjnym punktem spotkania będą też warsztaty zorganizowane przez Manufakturę Czekolady, podczas których każdy z obecnych będzie miał szansę przez chwilę poczuć się jak zawodowy mistrz czekolady. – Gdy planowaliśmy cykl Summit MPS zależało nam na tym, by nie były to kolejne „przegadane” konferencje biznesowe. Dlatego też każda edycja będzie odbywać się w innym, ciekawym miejscu w Warszawie, a agendy spotkań zawsze będą wypełnione interesującymi i unikatowymi aktywnościami – mówi Alan Pajek, wiceprezes Ediko sp. z o. o.

Summit MPS odbędzie się 21 i 23 sierpnia w Manufakturze Czekolady w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 9/15, w godzinach 14:00-17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego, dostępnego tutaj -> link.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę