Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztaty edukacyjno-kreatywne UBISOFT - koncepcja promocji gry

Warsztaty edukacyjno-kreatywne UBISOFT - koncepcja promocji gry
📅 Data: sobota, 8 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie (Kredytowa 1) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czołowy producent gier komputerowych – firma UBISOFT, szuka młodych entuzjastów kosmosu i gier wideo do udziału w niezwykłym projekcie. Wybrańców, UBISOFT zabierze w międzygalaktyczną misję pod kryptonimem ALE KOSMOS.

Już 8 września, młodzi entuzjaści astronomii wezmą udział w warsztatach edukacyjno-kreatywnych zorganizowanych przez UBISOFT. Podczas warsztatów kreatywnych, uczestnicy będą wspólnie wypracowywać koncepcję promocji dla najnowszej kosmicznej gry stworzonej przez UBISOFT: Starlink – Battle for Atlas, którą producent wdroży następnie w życie.

Gra „Starlink” powstała z myślą o młodszych graczach i to właśnie ich pomysłowości postanowiliśmy zawierzyć stworzenie pomysłu na komunikację gry – tłumaczy Anna Kubica, Brand Manager UBISOFT w Polsce. Wierzymy, że to dzieci są najbardziej kreatywnymi istotami na naszej planecie, a ich sposób myślenia nie jest wrzucony na tory, którymi my dorośli podążamy. Właśnie dlatego chcielibyśmy zaangażować je w proces kreowania strategii. Chcemy pozwolić najmłodszym na uwolnienie ich naturalnego potencjału i zachęcać do nieszablonowego myślenia, pokazując, że ich pomysły mogą stać się częścią istniejącego i poważnego projektu. – dodaje.

Co więcej aspirujący astronauci, będą mieć okazję przedpremierowo zagrać w grę Starlink – Battle for Atlas, również żeby poznać produkt, którego będą dotyczyły warsztaty. Gracze będą mogli wcielić się w postać pilota i usiąść za wirtualnymi sterami własnego statku kosmicznego, by wyruszyć na podbój wszechświata. Tym samym UBISOFT pragnie pomóc spełniać marzenia najmłodszych o kosmicznych wojażach.

Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy o kosmosie. Podczas warsztatów dzieci będą zgłębiać tajemnice wszechświata pod czujnym okiem ekspertów. Wykłady poprowadzi między innymi Karol Wójcicki – pasjonat oraz popularyzator astronomii, jak również twórca bloga „Z głową w gwiazdach”.

Warsztaty odbędą się 8 września w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Do procesu rekrutacyjnego można zgłaszać wszystkich młodych pasjonatów kosmosu, w wieku 8-12 lat.

Zgłoszenie kwalifikacyjne do programu można złożyć przez formularz na stronie: link.
Zgłoszenia będą zbierane do końca sierpnia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧