Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nowodworska Róża Wiatrów

Nowodworska Róża Wiatrów
📅 Data: sobota, 25 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. I. Paderewskiego 1A, Nowy Dwór Mazowiecki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zwyczajowo na zakończenie wakacji mamy przyjemność zaprosić sympatyków muzyki żeglarskiej, oraz wszystkich entuzjastów dobrego grania na kolejną „Nowodworską Różę Wiatrów”. W tym roku zagrają dla nas EKT GDYNIA i MIETEK FOLK. Serdecznie zapraszamy do wspólnego słuchania morskich pieśni i współczesnych piosenek żeglarskich.

Nowodworski Ośrodek Kultury
(dziedziniec)
ul.I.Paderewskiego 1a
25.08.2018r., godz.19.00
Wstęp Wolny

„EKT GDYNIA”
EKT- Gdynia powstał w 1986 roku. Twórczość zespołu to piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu od wielu lat. EKT- Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali muzyki żeglarskiej. Doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną , stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilku letnie dzieci, jak również młodzież i dorośli.

„MIETEK FOLK OLSZTYN”
Mietek Folk Olsztyn jest znanym w całym kraju wykonawcą piosenki żeglarskiej spod znaku czarnej bandery. Przewrotne, literackie, zawierające dużą dawkę humoru autorskie teksty, oparte są o autentyczne wydarzenia z historii nowożytnego piractwa. Brzmienie MIETEK FOLK OLSZTYN – to energetyczna kombinacja pieśni morza, rytmicznego folku a nawet punk-rocka. Unikalnym elementem scenicznego wizerunku grupy są barwne stroje z epoki wielkich żaglowców, które sprawiają, że koncerty zespołu są niezwykle widowiskowe. Piosenki „Mietków” zyskały ogólnopolską popularność i weszły na stałe do wielu śpiewników żeglarskich.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧