Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Różnorodność w ruchu - Bezpłatny taniec dla zdrowia

Różnorodność w ruchu - Bezpłatny taniec dla zdrowia
📅 Data: czwartek, 30 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszam Cię na dwudniowe bezpłatne warsztaty Tańca dla zdrowia na plaży pod mostem Poniatowskiego w Warszawie. Zapraszam różne grupy wiekowe, zwłaszcza seniorów i seniorki. Celem jest również integracja międzypokoleniowa.

Wydarzenie odbywa się w ramach Warszawskich Dni Różnorodności.

30 sierpnia 2018 - CHOREOGRAFIA. Czwartek to czas afrykańskich tanców w kręgu. Towarzyszyć nam będzie tradycyjna i współczesna muzyka afrykańska. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia z tańcem.

31 sierpnia 2018 - IMPROWIZACJA. W piątek poimprowizujemy wspólnie integrując wakacyjne doświadczenia. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia z tańcem.

Nie musisz się zapisywać. Po prostu przyjdź i zakończ wakacje z tańcem. Najważniejsze to poczuć ruch w swoim ciele, puścić napięcie, wyrazić emocje, być ze sobą dla siebie i dla innych. Zatańcz dla swojego zdrowia.

O mnie:
Tomasz Kudłacz - jestem pedagogiem społeczno-wychowawczym, animatorem społeczno-kulturalnym, magistrem pedagogiki w zakresie andragogiki - kształcenia pozaformalnego dorosłych, trenerem rozwoju osobistego, tancerzem (tańczy 18 lat), instruktorem tańca, choreografem. Kiedyś czynnie występowałem na scenach teatrów warszawskich, m.in. Rampa, Syrena, Capitol, Palladium. Pracuję jako instruktor tańca, choreograf a także arteterapeutycznie (głównie w nurcie choreoterapii i terapii tańcem i ruchem) z dziećmi i młodzieżą dysfunkcyjną wspomagając ich rozwój oraz rozwojowo z osobami dorosłymi i starszymi. Taniec jako środek artystycznego wyrazu jest moim narzędziem w rozwoju osobistym i duchowym. Przykładam szczególną uwagę na holistyczny rozwój człowieka. W mojej pracy najważniejsza jest bezpieczna, wolna od oceny, pełna akceptacji i miłości do drugiego człowieka przestrzeń. Atmosfera pełna ciepła, komfortu, empatii i zrozumienia to esencja mojej pracy. W ramach metody FRIS®, związanej ze stylami myślenia i sposobami działania, w stylu myślenia jestem Partnerem, zaś w stylu działania - UltraPartnerem. Oznacza to, że w pierwszej chwili skupiam się na relacjach i dążę do wysłuchania, pobycia i zrozumienia postępowania innych ludzi. Posiadam silną intuicję i wysoką świadomość relacji społecznych. Momi talentami (za Gallup® Clifton StrengthsTM ) są przede wszystkim empatia, rozwijanie innych, bliskość w relacji i posługiwanie się niestandardowymi ścieżkami w poszukiwaniu swojej własnej drogi. W pracy inspiruje się różnymi technikami tańca (m.in. taniec współczesny, taniec towarzyski, tańce afrykańskie, kontakt improwizacja, hip hop – 18letnie doświadczenie w kontakcie z nauczycielami z Polski i zagranicy) oraz podejściami, dzięki regularnym szkoleniom z m.in. terapii tańcem i ruchem (Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba), choreoterapii (Zuzanna Pędzich), arteterapii, muzykoterapii aktywnej (Romualda Terenc-Pawliczak), dramaterapii, tańca intuicyjnego, Laban Bartenieff Movement System (Agnieszka Sokołowska, Peggy Hackney) a także różnymi metodami pracy z ciałem. Więcej/l link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: sport warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧