Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

184 Spotkanie klubu Vistula Toastmasters Leaders - Niemcy

184 Spotkanie klubu Vistula Toastmasters Leaders - Niemcy
📅 Data: poniedziałek, 27 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:15

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Uczelnia Vistula, ul. Stokłosy 3, aula 2a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Gospodarz 184 spotkania klubu Vistula Toastmasters Leaders to Łukasz, a temat przewodni będzie o Niemczech. Kończą się wakacje, czas myśleć o pracy. Jednak Niemcy to nie tylko praca, to także ciekawy turystycznie kraj, który szczególnie warto odwiedzić jesienią, chociażby ze względu na Oktoberfest ;)

Podczas spotkania usłyszymy trzy mowy.

Zadaniem pierwszego mówcy będzie przedstawienie się publiczności i odnalezienie swojego stylu w przemawianiu. Kacper przełamie lody na scenie i wygłosi swoją pierwszą mowę.

W mowie pt. „Nie ma takiej drogi, z którą nie mógłbyś się zmierzyć!” Monika zachęci do wojaży z wyobraźnią. Przekona, że warto ruszać w drogę o każdej porze roku, w dzień i w nocy. Co jest konieczne, by eskapada się powiodła? Tego dowiemy się już w poniedziałek :)

Tytuł mowy Patryka to „Sztuka Słuchania”, Przedstawi on wskazówki, jak być lepszym słuchaczem.

Na scenie zadebiutuje nowa członkini naszego klubu, Katarzyna. Kasia obejmie pieczę nad przestrzeganiem ram czasowych poszczególnych wystąpień i przebiegu spotkania zgodnie z agendą.

Informacji zwrotnej dla mówców dostarczą: Dominika, Filip i - gościnnie - Piotr S., a wyrafinowane słowo dnia wyszuka dla nas Piotr J.

Zgadnijcie, kto zadba o zespół funkcyjny i przebieg całego spotkania? Tak, drugi raz z rzędu, w rolę głównego oceniającego wcieli się Piotr K. :)

Po przerwie, zarówno Goście jak i członkowie klubu będą mieli okazję wystąpić na scenie. Zapraszamy chętnych do udziału w sesji Gorących Pytań. Są to, trwające 1-2,5 minuty, spontaniczne wypowiedzi na temat - niespodziankę ;) Do Gorących Pytań zagrzeje publiczność Jan :)

A wszystko to w gronie przyjaznych i interesujących osób :) Po spotkaniu będziemy mieli okazję podzielić się wrażeniami - zapraszamy na afterparty do pobliskiego pubu :)

Vistula Toastmasters Leaders - przemawiamy z pasją!

Spotykamy się już w najbliższy poniedziałek na uczelni Vistula, na Ursynowie, blisko stacji metra Stokłosy. Dołącz do grona uczestników. Przyjdź i weź udział w spotkaniu!

Data: 27 sierpnia 2018, poniedziałek
Godzina: 18:15
Miejsce: Warszawa - Ursynów, ul. Stokłosy 3, Uczelnia Vistula, parter, aula 2

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️