Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dżem / koncert plenerowy

Dżem / koncert plenerowy
📅 Data: sobota, 15 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Park na Picassa (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zespół Dżem, jedna z najstarszych polskich grup rockowych, pożegna lato z Białołęcki Ośrodek Kultury! 🌈🌈🌈

👉 Wielki koncert plenerowy tej niekwestionowanej legendy rocka odbędzie się 15 września 2018 roku o godz. 20:00 w Parku Picassa za Białołęcki Ośrodek Kultury przy van Gogha1.

★ WSTĘP WOLNY ★

Na scenie od 45 lat, mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”. Zespół Dżem powstał w 1973 roku i już wtedy powoli klarował się ich niepowtarzalny styl muzyczny, balansujący na granicy balladowego rocka i bluesa. Grupa zadebiutowała w 1980 roku podczas Festiwalu w Jarocinie, kiedy to cała Polska zakochała się w głosie Ryśka Riedla. W drugiej połowie lat 80., po stopniowym oddalaniu się Riedla od zespołu, grupa zaczęła koncertować z Tadeuszem Nalepą. Po śmierci charyzmatycznego wokalisty (lipiec 1994), zespół zyskał status legendy. Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba i Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki.

Podczas letniego koncertu plenerowego w Parku Picassa (za Białołęckim Ośrodkiem Kultury przy van Gogha 1) będzie można usłyszeć zarówno kultowe szlagiery Dżemu, takie jak „Czerwony jak cegła", „Sen o Viktorii", „Skazany na bluesa", „Wehikuł czasu", „Whisky" czy „List do M.", jak i nowsze przeboje: „Do kołyski", „Do przodu”, „Szara mgła” i „Partyzant”.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧