Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kulturalny Piknik Rodzinny

Kulturalny Piknik Rodzinny
📅 Data: niedziela, 2 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Park Górczewska (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kulturalny Piknik Rodzinny to kontynuacja zimowego projektu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem warszawskich Rodzin. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW Pl jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych najmłodszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki, tańca, kreatywnego rozwoju.

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego, przygotowanego specjalnie dla żądnych przygód i atrakcji rodziców i dzieci!

Piknik odbędzie się w Parku Górczewska 2 września 2018r. o godz. 10:00 patronat honorowy nad piknikiem objął Rzecznik Praw Dziecka.

Kulturalny Piknik Rodzinny jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania się z ofertą wspaniałych firm dziecięcych w atmosferze zabawy i interakcji.

2 września o godz. 10.00 zapraszamy do Parku Górczewska na warszawskim Bemowie, pod naszą scenę, wybudowaną specjalnie na tę okazję.

W programie:
- Spotkanie z Ambasadorkami
- Pokazy Mody dla dzieci i kobiet
- Warsztaty taneczne
- Konkursy dla dzieci
- Kreatywne Warsztaty dla dzieci: malowanie piaskiem, mały konstruktor
- Piknik atrakcje dla dzieci- warsztaty, atrakcje, produkty dla najmłodszych
- Malowanie Buziek, Zabawy z chustą animacyjną

Między godziną 10.00 – 15.00, pod czas pikniku będą mogły zagrać wraz ze swoimi opiekunami w niezwykłe gry planszowe i plastyczne w kreatywnych kącikach Fundacji Kulturalne Dzieci i firmy Alexander Toys, wziąć udział w zajęciach ruchowo-tanecznych, konkursach na scenie. Na najmłodszych czekają zabawy z chustą animacyjna, taniec ze wstążkami czy nauka żonglowania na stanowisku Sklepu Animatora, wspaniałe warsztaty metodą Disney English oraz gry i zabawy w języku angielskim czekają na najmłodszych na stanowisku Szkoły Językowej Empik School. Pod czas pikniku nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych i innych atrakcji dzięki Klinice Leczenia Jąkania. Na całe rodziny czekają turnieje w grach np. Kraina Lodu czy Dobble te atrakcje zapewni firma Rable.

W konkursach będzie można wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych wspaniałych Partnerów: Profbud, Cybex, Tosia pl, Klinika Leczenia Jąkania, Rable, Vianek, Granna, Ziaja Polska, Alexander Toys, Sklep Animatora, Inca Play, Empik School Warszawa Bemowo, Torelle, TUTU Princess, Ciuciubabka, Wydawnictwo Literówka, Matplaneta, Chicco

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę