Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czwartkowy Melanż - Wymiennik, OdgraciOla, Pluszaki Rozrabiaki

Czwartkowy Melanż - Wymiennik, OdgraciOla, Pluszaki Rozrabiaki
📅 Data: czwartek, 30 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Praski Ogródek Sąsiedzki DK Praga Al. Solidarności 55 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na kolejne wydarzenie z serii Czwartkowy Melanż Kulturalny. Jest to kameralna, cykliczna impreza plenerowa skupiająca różnorodne działania i dziedziny sztuki – od podwórkowych gier i zabaw przez interaktywne działania teatralne po operetkowe koncerty. Naszym celem jest szerzenie zdrowego entuzjazmu, pasji, optymizmu i twórczej radości. Wymieniamy energię, muzyczne tematy, twórcze pomysły na spędzanie wolnego czasu a także przedmioty. Wspólnie gramy, śpiewamy, malujemy i przetwarzamy, a sielska atmosfera miejskiego ogródka sprzyja odpoczynkowi i integracji.

W programie wydarzenia:

Praski wymiennik, g. 17-20
Okazja, by wymienić niepotrzebne ubrania, książki, płyty, meble, zabawki, bibeloty na rzeczy, których aktualnie potrzebujemy. Przedmioty wymieniane są za pośrednictwem kuponów. Rzeczy, które nie znajdą swojego właściciela, zostaną przekazane organizacjom charytatywnych.

Jak odgracić swój dom czyli porządkowanie wg. metody KonMarie, wykład, g. 18-19
Czy czujesz, że masz w swoim domu a co za tym idzie w głowie wieczny bałagan, że masz za dużo rzeczy, których przybywa w zastraszajacym tempie? Sprzątasz regularnie a bałagan i tak szybko wraca i oprócz powycieranego kurzu nie ma żadnego efektu?
Jak zdecydować co powinno zostać w moim domu tak aby czuć się w nim dobrze, aby to było miejsce relaksu do którego chce się z przyjemnością wracać?
Ola OdgraciOla opowie, jak i od czego zacząć porządkowanie, czym się otaczać i co warto mieć w sowim domu i jak przechowywać rzeczy, które lubimy.

Pluszaki rozrabiaki - warsztaty recyclingowe Kiziu Miziu, g.17-20
Nadajemy drugie życie niepotrzebnym rzeczom. Stare ubrania zamienią się w niepowtarzalne, barwne przytulanki. Zapraszamy wszystkich, bez względu doświadczenie, wiek, płeć, umiejętność szycia, czy talent plastyczny. Uczestników prosimy o przyniesienie nieprzydatnych już kolorowych sweterków, koszulek i innych bibelotów, które mogą stać się częścią własnoręcznie stworzonej maskotki.

Okołojazzowe improwizacje w wykonaniu duetu Stef&Mich
g. 17 – 18 oraz 19-20
Kameralny koncert na trąbkę i gitarę. Lekkie okołojazzowe tematy, słoneczne melodie w ogródkowym klimacie. Zespół jest otwarty na wspólne muzykowanie - zachęcamy do przyniesienia własnych instrumentów.

Gry i zabawy towarzyskie i nietowarzyskie, g. 17-20
Zawody, konkursy i aktywności rozwijające sprawności manualne, spostrzegawczość, refleks, wyobraźnię i kreatywność. Warsztaty opierać się będą na prostych, a zarazem emocjonujących zabawach wywodzących się z różnych stron świata. Proponowane gry przeprowadzić można przy użyciu przedmiotów, które każdy posiada w domu: patyczki, kawałek sznurka, papier, nożyczki i ołówek, opakowania po artykułach spożywczych.

* W razie deszczu wydarzenia zostaną przeniesione do Domu Kultury Praga, ul. B. Sawinkowa 2

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: dla dzieci koncert targi warsztaty wykład inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę