Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Finisaż wystawy "Potęga tradycji"

Finisaż wystawy "Potęga tradycji"
📅 Data: sobota, 1 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W sobotę, 1 września 2018, o godz. 15:00 zapraszamy na finisaż wystawy fotograficznej "Potęga tradycji" oraz na spotkanie z autorem wystawy - Dominikiem Skórzakiem.

POTĘGA TRADYCJI. FOTOGRAFIA REPORTERSKA DOMINIKA SKURZAKA Z INDONEZJI, TAJLANDII, LAOSU, KAMBODŻY I INDII

Wystawa fotografii dokumentujących ceremoniały i zachowania należące do najbardziej tradycyjnych w danym kraju. Są wśród nich m.in. sceny z teatrów lalkowego i aktorskiego w Indonezji, będącego zarówno teatrem, jak religijnym rytuałem; ablucje w mieście Puszkar, gdzie znajduje się jedyna w Indiach świątynia Brahmy; wizerunki wojowników papuaskich z należącej do Indonezji części Nowej Gwinei, czy obchody Nowego Roku w Laosie.

Zdjęcia stanowią wybór spośród fotografii o tematyce azjatyckiej, wykonanych podczas ponad stu podróży do Azji i Afryki.

Dominik Skurzak jest wychowanym w Afryce podróżnikiem, dziennikarzem i fotoreporterem, współpracującym m.in. z „National Geographic”, „The Warsaw Voice” i „Rzeczpospolitą”, a ponadto oficjalnym fotoreporterem Konkursów Chopinowskich 2000 i 2005 oraz współtwórcą „Przewodnika po Gambii” – książki nagrodzonej I miejscem w kategorii przewodników ilustrowanych na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie w 2015 roku. Od 2014 r. organizuje wyprawy poznawcze do krajów Afryki. Ma w swym dorobku liczne albumy oraz wystawy fotograficzne w kraju i za granicą.

Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧