Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sportowe soboty w zielonym ogrodzie na dachu Galerii Północnej

Sportowe soboty w zielonym ogrodzie na dachu Galerii Północnej
📅 Data: sobota, 1 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Każdy wie, że sport to zdrowie. Dlatego w Galerii Północnej stawiamy na aktywny wypoczynek i wspieramy realizację sportowych pasji. Tym razem w ramach cyklu imprez „Dach, że och i ach” mamy niespodziankę dla małych fanów piłki nożnej.

Już w najbliższą sobotę, 1 września na uczestników czeka kolejna porcja sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Tym razem zapraszamy zapraszamy dzieci na profesjonalny trening pod okiem instruktorów BARCA Academy Warszawa, pierwszej piłkarskiej szkoły dla dzieci stworzonej w Europie na licencji FC Barcelona. Spotkanie z trenerami szkoły oraz piłkarskie animacje rozpoczną się o godzinie 12.00 na dachu Galerii Północnej (w przypadku złych warunków atmosferycznych zapraszamy na elipsę, przed Salą Zabaw Fikołki, na poziomie 1).

Lubicie rodzinne aktywności na świeżym powietrzu? Twoje dziecko marzy o karierze piłkarza? W takim razie nasze spotkanie jest specjalnie dla Was! Do udziału w animacjach zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Będziemy razem szkolić umiejętności i odkrywać młode piłkarskie talenty! W programie imprezy na dzieci czekają m.in.:
- strzały do celu - dmuchanej tarczy strzelniczej
- gry i zabawy zręcznościowe z piłką
- pokaz freestyle football w wykonaniu hiszpańskiego trenera BARCA Academy Warszawa.

Podczas wydarzenia na stoisku będą dyżurowali instruktorzy szkoły BARCA Academy Warszawa, którzy opowiedzą o zajęciach organizowanych dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz przedstawią zasady zapisu do utytułowanej szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące organizatora wydarzenia – szkoły BARCA Academy Warszawa znajdują się na stronie link.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️