Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zuza Gadowska na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula

Zuza Gadowska na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula
📅 Data: sobota, 1 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zuza Gadowska – córka lidera grupy IRA – wystąpi na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula – 1 września

To już ostatni koncert w tym sezonie w ramach Letniej Sceny Muzycznej Hulakula. W sobotę 1 września cykl spotkań z młodymi, utalentowanymi artystami zakończy wokalistka i multiinstrumentalistka – Zuza Gadowska.

Zuza jest godną kontynuatorką rodzinnej tradycji muzycznej. Jej żywiołem jest nie tylko śpiew, o czym można przekonać się na YouTubie, słuchając licznych zapisów jej występów, a także własnych kompozycji. Piękny głos i talent do układania piosenek – to nie jedyne zalety artystki. Zuza jest multiinstrumentalistką – doskonale radzi sobie z gitarą, ukulele oraz skrzypcami – podkreśla Jacek Wroński, twórca i ambasador projektu.

Zuza Gadowska jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, a obecnie studentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacji muzycznej. Ta instrumentalistka od dziecka związana jest z muzyką, między innymi za sprawą taty, Artura Gadowskiego, wokalisty zespołu IRA. Zuza gra na gitarze, ukulele, fortepianie i skrzypcach. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych (m.in. Konkursu Piosenki Osobistej w Świeciu), brała udział także w Songwriter Łódź Festiwal. Sama pisze teksty, komponuje muzykę i bardzo aktywnie udziela się jako skrzypaczka i wokalistka. Właśnie nagrała swoją autorską debiutancką płytę.

---

Letnia Scena Muzyczna Hulakula – to muzyczny projekt jednego z największych warszawskich centrów rozrywki – Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta. Od strony artystycznej został przygotowany przez Jacka Wrońskiego – uznanego polskiego dziennikarza muzycznego.

W wakacyjne sobotnie wieczory w ogródku Hulakula można było posłuchać muzyków nowego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści prezentowali swoje pierwsze autorskie materiały.

Do tej pory na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula wystąpili: Marek Piekarczyk, Adam „Nokk” Jędrzejczyk, Vesna Leszczyńska, Filip Wolski, Woro & Król, Eier, Kwiat Jabłoni, Natalia Sowińska Project. W sobotę 1 września zapraszamy na koncert Zuzy Gadowskiej.

Organizator: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.
Partner wydarzenia: Urząd Dzielnicy Praga-Północ.
Miejsce: letni ogródek Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta, Jagiellońska 82B, Warszawa.
Artysta: Zuza Gadowska
Data: 1 września (sobota), godz. 20:00.

UWAGA!
Wstęp: wolny do godziny 20:00, po godzinie 20:00 wstęp do kluby płatny 20 zł.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱