Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

ZOUZY

ZOUZY
📅 Data: niedziela, 2 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Ząbkowska 9A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


ZOUZY to wyjątkowa formacja kobieca. Cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar" podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland. Inspiracją dla zespołu są stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. ZOUZY to wrażliwość, radość i siła kobiet.

ZOUZY to:

Sabina (wokal) - multiinstrumentalistka i wokalistka, finalistka VI edycji The Vice of Poland. Edukację muzyczną zaczęła od najmłodszych lat. Ukończyła studia na kierunku Wokalistyka Jazzowa w Gdańsku.

Marlena (bas) - na Gitarze basowej gra od 17. roku życia, szkoliła się u najlepszych muzyków w Polsce na wielu warsztatach muzycznych. Miłośniczka sportu, ukończyła AWF.

Maja (piano) - edukację muzyczną zaczęła od najmłodszych lat. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina na wydziale rytmiki i tańca. Obecnie pracuje jako nauczycielka kształcenia słuchu i rytmiki w szkole muzycznej.

Karolina (perkusja) - przygodę z perkusją zaczęła w wieku 9 lat, pobierając indywidualne lekcje gry. Jej pierwszym występem przed duża publicznością był solowy udział w programie Mam Talent w 2009 roku, gdzie usłyszała 3 razy TAK.

Maja (gitara) - ukończyła studia muzyczne na kierunku Jazz w Gdańsku. Obecnie sama uczy gitary w szkole muzycznej. Szkoliła się na warsztatach muzycznych u najlepszych gitarzystów w kraju.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę