Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

88. Czwartek Social Media w Warszawie

88. Czwartek Social Media w Warszawie
📅 Data: czwartek, 13 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wracamy pod strzechy i na Pragę! ⚡

Agenda spotkania:

1. Dorota Maklewska, ekspert od LinkedIn
Temat: LinkedIn dla wszystkich! O profilu od podstaw, komunikacji i sprzedaży oferty - dla kandydata i freelancera.
O Dorocie: Doris - Dorota Maklewska - filolog z wykształcenia, pasjonatka rekrutacji i pisania CV. Zwolenniczka niestandardowych metod rekrutacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych i budowania marki osobistej.
Przez ponad sześć lat pracowałam w sektorze rekrutacji na terenie EMEA dla globalnych marek różnych branż. Każdego roku przeprowadziłam kilka szkoleń miesięcznie dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy z zakresu narzędzi rekrutacji, aplikacji desktopowych oraz komunikacji i marki osobistej.

2. Adrian Martinez, Współzałożyciel i CMO, HR Embassy
Temat: Make Employer Branding great again. Jak wykorzystać działania pracodawcy w mediach społecznościowych do sprzedaży usług B2B.
Co Adrian mówi o prezentacji: Podczas swojej prelekcji przedstawię, jak zaplanować strategię obecności w mediach społecznościowych, która w skuteczny sposób łączy organiczne działania przedsiębiorstwa i jego pracowników, z działaniami płatnymi na Facebooku i instagramie. Na prawdziwym przykładzie i efektach powiem o tym jak wykorzystać najnowsze możliwości i formaty postów na Facebooku i Instagramie łącząc je efektywnie z komunikacją na LinkedIn. Dodatkowo pokażę, jak połączyć te działania i zapewnić im wsparcie reklamowe w formie kampanii na Facebooku i Instagramie. To wszystko oczywiście po to, aby skutecznie prowadzić sprzedaż usług do klientów B2B.
O Adrianie: Współzałożyciel i CMO, HR Embassy - Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku oraz strategii obecności marki online. Wśród firm, z którymi współpracował znajdują się firmy takie jak: Sprawny.Marketing, ePoint, Kitchen Aid, VR Warsaw, infoShare czy też ISTV. Jest również współzałożycielem i CMO firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy, działającą w branży HR. Prywatnie angażuje się w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera i angażuje się między innymi w projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.

3. Szymon Mierzwa, właściciel agencji Socialbrand.pl
Temat: Marka Osobista na Instagramie.
Szymon o sobie: Jestem Specjalistą Social Media. Tworzę wizerunki firm, marek i ludzi w internecie.
Jestem właścicielem agencji Socialbrand.pl, która obsługiwała m. in. Diverse System, Ultramaszyna i Solartime. Spędziłem niezliczoną ilość godzin na testowaniu możliwości facebooka i instagrama. Na Instagramie zbudowałem ponad 21 tysięczną społeczność.
Pracowałem m. in. z Maciejem Orłosiem – Dziennikarzem Nowych Mediów, Sebastianem Kotow – Trenerem Biznesowym i współautorem książek z Brian Tracy, Magdaleną Pawłowską – Expertem Online Marketingu oraz wieloma innymi osobami.
Szkoliłem z Social Media takie firmy: TVN, Ceneo, Polsat, Apart i wiele innych.
Moją pasją jest pomaganie ludziom w ich rozwoju oraz przebywanie na lotniskach.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę