Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatrzyk dla dzieci: "Bajlandia, kraina w chmurach"

Teatrzyk dla dzieci: "Bajlandia, kraina w chmurach"

reklama
📅 Data: wtorek, 04 września 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Drodzy Widzowie, z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września do naszej galerii wracają uwielbiane przez dzieci „Teatralne poranki”! Powakacyjna odsłona Teatralnych Poranków to kolejne spotkania z wartościowymi bajkami i opowieściami, pełnymi ciekawych bohaterów, niezwykłych przygód i mądrych morałów. Partnerem projektu jest Białołęcki Ośrodek Kultury.

Każdy tydzień to nowe, niezapomniane przygody!

Już we wtorek 4 września zapraszamy małych widzów w podróż do Bajlandii, niezwykłej krainy ukrytej wysoko w chmurach ☁, zamieszkanej przez niespotykane stworzenia i przedziwne zwierzęta – bohaterów historii, których jeszcze nikt nie wymyślił. W tę magiczną podróż małych widzów zabierze Teatr Itakzagramy.

Wielu śmiałków próbowało dostać się do mitycznej krainy, dlatego o marzycielach mówi się, że chodzą z głową w chmurach ☁ Niestety nie jest to takie proste. Po pierwsze, mieszkańcy Bajlandii boją się ludzi i kraina ta jest bardzo dobrze ukryta. Nawet kiedy w chmury wleci samolot 🛩, za sprawą czarodziejskiego zaklęcia ochronnego pasażerowie mogą zobaczyć tylko biały dym. Po drugie, żeby dotrzeć do Bajlandii, trzeba mieć dziecięcą wyobraźnię, tylko ona zdolna jest przywołać mieszkańców tego świata. Ale jak dzieci mogą się tam dostać, skoro zapora chmur broni dostępu to tej niezwykłej krainy?

Na szczęście jest jeden sposób – mały psotnik Duszek-Kłębuszek 👻 zna magiczne zaklęcie, otwierające wszystkie zamki i tajemne przejścia. Chętnie uchyli zasłony tym, którzy nie boją się pięknych i niebezpiecznych przygód, dzielnych bohaterów i złych potworów, wielkich mędrców i głupców, zaklęć oraz duchów. Kto chce zobaczyć, jak płynie zaczarowane życie w Bajlandii, ten niech razem z Bajkotworkiem i Duszkiem–Kłębuszkiem wyruszy w niezwykłą podróż w poszukiwaniu historii, których jeszcze nikt nie słyszał.

Na spektakle teatralne zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 11.30 na poziom + 1 obok sklepu Carry. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Do zobaczenia! ❤

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę