Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkania z Teatrzykiem. Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki

Spotkania z Teatrzykiem. Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki
📅 Data: sobota, 15 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Brukowa 25, Łomianki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. „Spotkania z Teatrzykiem” w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować „wychowawczego poczucia winy”! Już 15 września (sobota) o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

Wrześniowe przedstawienie „Szewc Dratewka” opiera się na dobrze znanej nam wszystkim baśni pod tym samym tytułem, autorstwa Janiny Porazińskiej. Jeżeli jednak myślicie, że znacie przygody Dratewki, to jesteście w błędzie. Okazuje się, bowiem że pewne występujące postacie, które z pozoru wyglądają na bardzo niewinne oraz smok ziejący ogniem, całkowicie zmieniają tok wydarzeń spektaklu.

Dratewka jest skromnym szewczykiem, który przemierza miasto w poszukiwaniu ludzi, którym mógłby ofiarować swoją mistrzowską pomoc.Pogodna postać Szewca Dratewki z łatwością nawiązuje kontakt z najmłodszą publicznością i wprowadza ją do pełnego przygód świata. Jakie niespodzianki go czekają, przekonajcie się sami!

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️