Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatrzyk dla dzieci: Morskie Opowieści

Teatrzyk dla dzieci: Morskie Opowieści
📅 Data: wtorek, 11 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Drodzy Widzowie, z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września do naszej galerii wracają uwielbiane przez dzieci „Teatralne poranki”! Powakacyjna odsłona Teatralnych Poranków to kolejne spotkania z wartościowymi bajkami i opowieściami, pełnymi ciekawych bohaterów, niezwykłych przygód i mądrych morałów. Partnerem projektu jest Białołęcki Ośrodek Kultury.

Każdy tydzień to nowe, niezapomniane przygody!

Tym razem we wtorek, 11 września o godz. 11:30, Galerię Północną po raz pierwszy odwiedzi muzyczny objazdowy Teatr Katarynka ze spektaklem „Morskie Opowieści”.

Objazdowy muzyczny Teatr Katarynka to wyjątkowa inicjatywa powstała z miłości do sztuki i misji uwrażliwiania najmłodszych na piękno teatru. Autorskie przedstawienia i musicale tworzone przez utalentowanych aktorów rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają wartościową, edukacyjną rozrywkę. Już w najbliższy wtorek spektakl „Morskie opowieści” przeniesie małych gości Galerii Północnej na pokład statku, gdzie rozpoczną wyjątkowy rejs. Rozśpiewana załoga opowie o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu i zaprosi dzieci do udziału w zawodach w przeciąganiu liny. Ratownik WOPR wytłumaczy najmłodszym, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, meteorolog Krabs nauczy, jak przepowiadać pogodę z chmur, mali uczestnicy spektaklu poznają także tajniki żeglarstwa.

Na spektakle teatralne zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 11.30 na poziom + 1 obok sklepu Carry. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Do zobaczenia! ❤

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧