Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatna konferencja o rozwiązaniach chmurowych w firmie

Bezpłatna konferencja o rozwiązaniach chmurowych w firmie
📅 Data: środa, 17 października 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, Żwirki i Wigury 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Miło nam poinformować, że już 17 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji "Cloud Computing GigaCon".

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe. Rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych właśnie rozwiązań. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych - w tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Oktawave i LOG Systems. W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o pierwszych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: link

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook'u: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Włochy lub w kategoriach: targi wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę