Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nowe przygody w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

Nowe przygody w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci
📅 Data: czwartek, 13 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny. FINA, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na cykl pokazów kinowych dla najmłodszych. W trakcie cotygodniowych spotkań dzieci poznają uznane dzieła polskiej animacji dostosowane do ich możliwości poznawczych, a krótki wstęp i dyskusja po projekcji wprowadzi uczestników w tematy i problemy poruszane w bajkach oraz pozwoli lepiej zrozumieć i zapamiętać ważne informacje.

Wstęp i prowadzenie: Marta Szumska.

PROGRAM:
Czwartek 13 września 10:00 - 11:30

W pierwszej po wakacjach odsłonie cyklu „W małym kinie” udamy się na zupełnie nową przygodę z Kacprem, Krawcem Niteczką, Piotrkiem i misiem! Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

"Wycieczka"
Dzieci, piesek, miś i słonik wybierają się na narty. Podczas zabawy miś odłącza się od przyjaciół. Aby odnaleźć swoich towarzyszy, wspina się na pagórek. Okazuje się jednak, że nie jest to zwykły pagórek, lecz prawdziwy niedźwiedź! Miś, uciekając przed nim, zamienia się w śnieżną kulę. Na szczęście wszystko dobrze się kończy – dzieci znajdują swojego przyjaciela zakopanego w śniegu.

"Kacperiada | Pierwsze wrażenie"
Głównymi bohaterami tego animowanego serialu są 7-letni Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości czy lojalności. Oboje uczą się, jak radzić sobie z emocjami – zazdrością czy rozczarowaniem – i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

"Krawiec Niteczka"
Stworzony przez Kornela Makuszyńskiego Krawiec Niteczka jest cienki i długi jak... niteczka. Zainspirowany wróżbą Cyganki, Krawiec wyrusza w podróż – celem jest zdobycie królestwa. Po wielu niespodziewanych przygodach (m.in. zszyje sobie nogawki spodni) w końcu dociera do Pacanowa. Czy uda mu się załatać dziurę w niebie, przez którą na miasteczko bezustannie pada deszcz?

"Zaczarowany ołówek | Katastrofa w górach"
Animowany serial rysunkowy o przygodach Piotrka i jego pieska, którym w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów pomaga zaczarowany ołówek. Wszystko, co nim narysują, materializuje się. Obok postaci Piotrka i jego psa, ważną rolę w bajce odgrywa także krasnoludek, który zaopatruje chłopca w kolejne egzemplarze ołówka.

WSTĘP:
Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).
Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.
Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy: link
Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: dla dzieci film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧