Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne
📅 Data: środa, 12 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ul. Ujazdowska 16/58, Warszawa (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje:

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne


Jakimi problemami możemy zająć się na terapii?

Trudno Ci stworzyć trwały związek? W relacjach powtarzają Ci się te same schematy i nie wiesz jak poza nie wyjść. A może kłócisz się z partnerem i nie wiesz dlaczego? Zadajesz sobie pytanie, czy coś jest ze mną nie tak? Czy jestem wystarczająco dobra/dobry?

Nie radzisz sobie z zalewającymi Cię emocjami. Czujesz smutek i przygnębienie, ale trudno Ci powiedzieć dlaczego. Czujesz się samotna /samotny? Dokuczają Ci problemy ze snem? Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje, ale trudno Ci określić co to właściwie jest. Nie czujesz, że twoje życie ma sens.

Masz problem, żeby poradzić sobie z trudną sytuacją życiową, taką jak odejście bliskiej osoby, koniec relacji, czy ciężka choroba.

Masz problemy w pracy, nie możesz się dogadać z szefem.


Dlaczego warto przyjść na terapię?

Dla wielu osób trudne jest by przyjść na terapię, bo to wiąże się z obawą, że coś jest ze mną bardzo nie tak. Przyjrzyjmy się temu.
Jeśli ktoś złamie rękę to bez wahania idzie do specjalisty. Podobnie jest z naszą psychiką, jeśli coś nam dokucza, lub sprawia trudność, warto szukać profesjonalnego wsparcia.

W życiu codziennym uczymy się akceptować nasze wewnętrzne konflikty i trudności. Radzić sobie z tą sytuacją. Jednak z drugiej strony może warto przyjrzeć się naszym problemom, konfliktom wraz z psychoterapeutą. To może wiele zmienić. Sprawić, że wiele z nich uda się rozwiązać.


O mnie:
Jestem psychoterapeutką i członkiem zespołu Ośrodka Psychoterapeutyczno-Szkoleniowego Poza Centrum. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, Politykę relacji - studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, kurs Relacji terapeutycznej oraz Kurs pracy z oporem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Prowadzę terapię zarówno indywidualną, jak i dla par. Pracuję z grupami w formie warsztatów rozwojowych m.in. Sztuka kochania, Recepta na miłość, Ciało: jak je pokochać, Jak szukać fajnego faceta?, Mój kochany smutek, W ogniu konfliktu, Anatomia zdrady. Prowadzę również grupę dla kobiet: Po co kobiecie potrzebny mężczyzna? Moja praktyka odbywa się pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu.

Pracuję z problemami w relacjach. Wszyscy jesteśmy w relacjach, w tych chcianych, niechcianych, upragnionych, przypadkowych, jak również konfliktowych. Relacje, szczególnie powtarzające się w nich schematy, dużo mówią o nas samych. Bycie z drugą osobą uczy nas stawiać granice i komunikować nasze potrzeby.

Jestem również członkiem inicjatywy społecznej Forum Otwarte. Facylitacja Konfliktu.

Lubię medytację w ruchu, tańczę od 10 lat. Kocham nurkować i z przyjemnością gram w gry planszowe z przyjaciółmi.


Spotkanie jest bezpłatne i trwa 30 min. Odbywa się w ramach Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje 2018.
Więcej bezpłatnych wydarzeń festiwalowych znajdą Państwo tutaj: link

UWAGA!
Obowiązują zapisy: 880 050 094
annamdborys@yahoo.com

OSOBA PROWADZĄCA: Anna Borys

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧