Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Mamaville vol.15

Mamaville vol.15
📅 Data: niedziela, 16 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Warszawa vol.15
ARENA URSYNÓW, 16 września
ul. Pileckiego 122 Warszawa
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Po raz 15. Mamaville w Warszawie!
Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Po wakacjach pełni nowych pomysłów szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych wystawców, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, ktora chce Wam ta przygodę życia przybliżyć

Poza tym 16 września z nami, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne spędzenie czasu - będziemy Was rozpieszczać!

Nasze targi skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa. 16 września - jeden dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów od oryginalnych polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Zapewniamy bezpłatny parking na 500 samochodów, wygodne parterowe wejście na halę, pomieszczenie dla mamy i dziecka oraz szerokie alejki do poruszania się z wózkami.

Targi MAMAVILLE, to:

*** STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.


*** STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO - WARSZTATOWA
Dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE!!! Wspieramy lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach.

Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!
Zarejestruj się wypełniając formularz >> link

WARSZTATY DLA DZIECI

10.15 -10.45 dzieci 1 -3 lata
Baby's Academy by Egurrola "RozwijankI"
Warsztaty podzielony na dwa moduły, Gry i zabawy ruchowe przeplatają się płynnie z zadaniami statycznymi. Wykorzystywana jest naturalna ciekawość świata maluchów do poznawania go wszystkimi zmysłami. Tworząc pierwsze prace plastyczne pobudzana jest wyobraźnia oraz rozwijana zdolność manualna maluszków. Dzieci pracując w grupie uczą się przestrzegania prostych zasad, co ułatwia im późniejsze funkcjonowanie w przedszkolu. Wspólna zabawa sprzyja także interakcjom z rówieśnikami i rozwija niezwykle ważne umiejętności społeczne. Całość zwieńcza muzyka, która podobnie jak ruch, mowa czy rysunek, jest jedną z form wyrażania siebie i swoich uczuć.
Prowadzenie: Egurrola Dance Kids

WYKŁADY DLA RODZICÓW

11:00 - 12:00 "Praca na urlopie macierzyńskim i uprawnienia pracownicze przyszłych i obecnych mam"
Na warsztacie dowiedzie się m.in.:
- jak założyć działalność gospodarczą na urlopie macierzyńskim i wychowawczym
- czy można pracować w trakcie rocznego urlopu macierzyńskiego
- najważniejsze obowiązki pracodawcy wobec młodej mamy i kobiety w ciąży.
Prowadzenie: Katarzyna Łodygowska matkaprawnik.pl

12:15 - 13:15 "Dlaczego niemowlę budzi się i nie śpi w nocy?"
Na warsztatach poznacie najczęstsze powody pobudek oraz sposoby zapobiegania lub radzenia sobie z nimi a także odpowiedzi na pytania, kiedy Twoje dziecko może zacząć przesypiać noc i jak skoki rozwojowe wpływają na sen Twojego Malucha
Prowadzenie: SleepConcept.pl

13.30 - 14:30
"Podróże egzotyczne z dziećmi - jak zacząć?
Marzy Ci się Azja albo Ameryka Południowa, ale nie wiesz jak to ogarnąć z dzieckiem? Co spakować? Jak przeżyć 12 godzin w samolocie lub więcej? Jakie szczepienia? Co do apteczki? Wszystko, co chcieliście wiedzieć o egzotycznych podróżach z małymi dziećmi
Prowadzenie: Tasteaway

14:45 - 15:45 "Podstawy chustonoszenia i korzyści noszenia w chuście"
Na wykładzie dowiecie się wszystkiego o chustach, splotach, wiązaniach, nosidłach ergonomicznych, a także o korzyściach płynących z noszenia w chuście oraz jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje dzieci.
Spotkanie poprowadzi CarryLove.pl

16:00- 17:00 "Karmienie piersią - wyobrażenia a rzeczywistość"
Na warsztatach dowiecie się jak przygotować się do karmienia piersią, poznacie tajniki laktacji, oraz co może Ci się przydać, a co okazać zbędne w mlecznej drodze. Na warsztatach będzie możliwość porozmawiać o teorii w kontekście tego, co spotka Cię w rzeczywistości.
Prowadzenie: ZapytajPolozna.pl - portal i blog położnej Kasi Płaza-Piekarzewskiej


*** STREFA FOOD & CHILLOUT

Czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie). Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska od wegańskich specjałów np. od Vegushka - food with love poprzez pyszną kawę od Bike Café po pizzę, lody, burgery czy gofry. Na tę edycję zadbamy o wygądną i kolorową sterfę CHILLOUT, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: dla dzieci targi warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę