Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

OCH! Plus size

OCH! Plus size
📅 Data: sobota, 29 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, pin BABKA do wynajęcia, ul. Młocińska 5/7 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


OCH! PLUS SIZE
29 września 2018; godziny 11:00 - 18:00
Babka do wynajęcia, Młocińska 5/7, Warszawa
Wstęp wolny

Zachęceni, zmotywowani i radośni po pierwszej edycji OCH! Plus szykujemy dla Was kolejną! Zobaczyliśmy jak takie wydarzenia są potrzebne. Jak ważne jest mówienie o akceptacji i tolerancji przy okazji dobrze się bawiąc. Cieszymy się, że tak dobrze przyjęliście tę inicjatywę. Pragniemy pokazywać Wam to, co nowe i łączyć przyjemne z pożytecznym!

OCH! Plus size już 29 września zaprasza wszystkich zainteresowanych tą tematyką - kobiety i mężczyzn, na dzień pełen wrażeń i pozytywnej energii. Szykujemy dla Was miejski modowy relaks, czyli strefy: moda / warsztaty / zdrowie i uroda / relaks. Poza tym niespodzianki, konkursy i powitalne torby!

Jest Ci dobrze ze sobą? Zapraszamy! Chcesz coś zmienić? Też zapraszamy! Jednego dnia, w jednym miejscu w Babce do Wynajęcia organizujemy dla Was dzień pełen zakupów, porad, warsztatów. Pojawią się znane osoby, blogerzy, influenserzy. A na koniec zrelaksujecie się w strefie relaksu z koktajlami i pysznym jedzeniem.

Jak zawsze na OCH! BAZAR stawiamy na polskich projektantów, lokalne marki i firmy, proponując Wam nowości i innowacyjne rozwiązania, rzeczy, których próżno szukać w sklepach.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: targi
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę