Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zielono mi - stwórz własny wertykalny ogród

📅 Data: sobota, 22 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, ul. Brukowa 25, Galeria Łomianki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Schyłek lata przyprawia Cię o melancholijny nastrój? Już teraz tęsknisz za promieniami słońca, zapachem kwiatów i soczystą zielenią liści? Kto powiedział, że czasu nie można zatrzymać?! Już 22 września (sobota) w Galerii Łomianki odbędą się bezpłatne warsztaty z cyklu „Zielono mi”, w trakcie których wykonasz własny wertykalny ogród. Zielona instalacja w mieszkaniu skutecznie przegoni jesienną chandrę.
Zieleń w Twoim mieszkaniu to rząd doniczek ustawionych na parapecie? Czas na nieco szaleństwa! Za sprawą innowacyjnych, a jednocześnie prostych pomysłów rośliny mogą rosnąć również w pionie, jedna nad drugą. Ogrody wertykalne, czyli roślinne kompozycje ścienne goszczą w Polsce od niedawna, a już zdążyły skraść serca miłośników zielonych przestrzeni. Nic dziwnego! Widokiem zielonej ściany możemy cieszyć się przez cały rok, niezależnie od pory roku.
Podczas warsztatów w Galerii Łomianki każdy z uczestników wykona swoją kompozycję inspirowaną wertykalnymi ogrodami. Powstanie w ten sposób pionowy system, składający się z ceramicznych donic wraz z zasadzonymi roślinami takimi jak: paprocie, bluszcz i fitonie.
Każdy uczestnik zostanie przeprowadzony przez cały proces tworzenia kompozycji, otrzyma także wszelkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji zasadzonych roślin. Wydarzenie odbędzie się w ramach comiesięcznych warsztatów „Zielono mi” w Galerii Łomianki, podczas których powstawać będą pomysłowe, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania dla domu i urody.

Warsztaty odbędą się 22 września (sobota) w godzinach 11.00-17.00.

Regulamin warsztatów:
1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona i wynosi 100 osób.
3. Do udziału zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.
4. Pracujemy tylko w wyznaczonych miejscach – prosimy o nie wynoszenie prac poza stanowiska pracy.
5. Jednocześnie przy stołach warsztatowych może brać udział 8 – 10 osób.
6. Warsztaty odbędą się w blokach godzinowych/ w kilku turach.
Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia warsztatów przed czasem.

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.
Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️