Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

"Hummus i wino" - czytanie performatywne

"Hummus i wino" - czytanie performatywne

reklama
📅 Data: piątek, 14 września 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zastanawiało Cię kiedyś, dlaczego jest tak, że może i by Ci się chciało, ale jednak Ci się nie chce, bo wiesz, że nawet gdyby Ci się chciało, to i tak się nie da? Skąd ta niemożność? Zastanawiasz się, co z Tobą nie tak? Czy może w złych czasach przyszło Ci żyć? Od czego zacząć, żeby skończyć?

Feminizm i patriarchat, Kościół i teatr, Krzyżacy i pedalstwo - zbrukamy wszystko. Wykrzyczymy Ci to, co każdy myśli, ale boi się przyznać na głos! Kamień na kamieniu nie zostanie. I oby się okazało, kiedy kurz opadnie, że samoświadomość i przyjaźń są dobrem nadrzędnym. Bo jeśli nie miłość, to cóż nam pozostanie?

Zapraszamy na czytanie performatywne imposybiliady ambicjonalnej pt. “Hummus i wino”. Śmiechu nie gwarantujemy, chyba, że ten przez łzy, za to zapewniamy nienachalnie przeszywające poczucie dyskomfortu, suto zakrapiane sarkazmem, kiedy krytykować będziemy wszystko.

-----
BIO

czytający:
Poznali się w teatralnym kołchozie. Tam łobuzowali na scenie, dodając do klasycznych bajek postmodernistyczne komentarze. Na małych scenach marzyli o wielkości. Tam też, wśród bagna i znoju zrodziła się przyjaźń, która trwa do dziś.
Malina jest skarbnicą wiedzy o najmodniejszych i najzdrowszych dietach. Ewela to mistrzyni fechtunku - lepiej nie podpaść pod ostrze jej ciętej riposty. Kamil wręcz od niechcenia zaanimuje przypadkową sytuację towarzyską w niezapomnianą imprezę. Razem udowadniają, że żeby iskrzyło, tak naprawdę bieguny muszą być trzy.
Oczywiście mogliby tu napisać, że Malina Ce Chojecka to wszechstronnie wykształcona humanistka i wszechstronna aktorka, występująca m.in. w serialu “Na wspólnej”. Albo że Lina Makovska wyjechała do Londynu, aby tam doskonalić swój aktorski warsztat pod okiem najlepszych nauczycieli. Albo że Kamil Błoch to absolwent specjalizacji wokalno-aktorskiej, który w dodatku pisze i żongluje oraz gra w krótkometrażowych filmach Grupy Filmowej Darwin. Tylko po co? Skoro najważniejsze jest to, że łączy ich pasja i miłość do życia, do siebie nawzajem i do aktorstwa.

reżyser:
Maciej Kaczyński - tydzień temu wyreżyserował pierwszy (króciutki) film. Na co dzień zajmuje się improwizacją teatralną, pisze i wymyśla; skończył filozofię, rysuje komiks "Przygody Misia Klopsa", prowadzi Wieczór wrażliwych chłopców w Resorcie Komedii. Ma dwa koty.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: stand up, kabaret teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę