Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatrzyk dla dzieci „Kto pokona smoka”

Teatrzyk dla dzieci „Kto pokona smoka”
📅 Data: wtorek, 18 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wtorek zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne spotkanie z Teatralnymi Porankami organizowanymi we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury. Już 18 września Galerię Północną odwiedzi teatr I Tak Zagramy, aby porwać małych widzów do krainy, w której żyją smoki, piękne królewny i dzielni rycerze.

Spektakl lalkowy pt. „Kto pokona smoka” rozpocznie się o godzinie 11.30 na poziomie + 1 obok sklepu Carry. Spotkanie potrwa około 45 minut, udział w spektaklu jest bezpłatny.

Nasza najnowsza historia zaczyna się tak, jak wiele niezwykłych bajek. Za górami, za lasami, był sobie kraj nad krajami a na skale z piernika stal sobie zamek Króla Gwoździka. Ale niestety dalsza część historii nie jest już taka szczęśliwa. Pewnego dnia wydarzyło się wielkie nieszczęście – królewna, ukochana córka króla, została porwana przez straszliwego smoka nasłanego przez złą Czarownicę. Na ratunek dziewczynie pośpieszyli królewscy rycerze – zaprawieni w bojach i nieulękli. A także dzielny szewczyk, pragnący ze szczerego serca pomóc królewskiej córce. Jak zakończy się niezwykła opowieść? Czy komuś uda się uwolnić królewnę i pokonać smoka? Co można zyskać uprzejmością i dobrym sercem oraz czy zła Czarownica jest naprawdę taka zła, a smok groźny i niepokonany? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie, jeśli wybierzecie się razem z aktorami w podróż do niezwykłego królestwa, w którym wszystko jest możliwe a dobroć potrafi pokonać największe przeciwności.

Każdy tydzień to nowe, niezapomniane przygody!

Do zobaczenia! ❤

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️