Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpieczniej w ryzyku – jak nawiązywać relacje z głową?

Bezpieczniej w ryzyku – jak nawiązywać relacje z głową?

reklama
📅 Data: piątek, 14 września 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Babie Lato, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Ja w relacji, moje granice a moje potrzeby – jak dbać o poczucie komfortu i bezpieczeństwa w kontaktach z innymi ludźmi?

Na warsztacie zastanowimy się, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i partnera/partnerki – pod kątem używania substancji psychoaktywnych i kontaktów seksualnych. Będzie niestandardowo – odchodzimy od pogadanek i monologów!

Podczas warsztatu na tapetę weźmiemy:

- używanie substancji psychoaktywnych: co nam daje ich używanie? Jakie mamy straty?

- budowanie granic: przyjrzymy się, co one dla nas znaczą - kiedy jesteśmy w sferze komfortu, a kiedy zaczynamy siebie nadużywać? Jak wypracować w sobie asertywność?

- relacje: rozmowa w związku to podstawa, ale nie zawsze jest to łatwe - zadbamy o to, by wypracować know-how dbania o bezpieczeństwo swoje, jak i partnera/partnerki.

KIEDY? 14.09.2018 R.
GODZINY? 18:30-20:30
GDZIE? Babie Lato, Bulwary Wiślane
WSTĘP: free

Działanie realizowane w ramach projektu „Płyń z głową” współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa.

🌊🌊🌊
Projekt "Płyń z głową"
Płyń z Głową to pilotażowy program kampanii informacyjno-edukacyjnej z zakresu profilaktyki świadomego spożywania alkoholu przez odbiorców spędzających czas na bulwarach nadwiślańskich. Naszym celem jest promocja bezpiecznej zabawy, szczególnie na terenach nadwiślańskich.
Główna koncepcja działań to połączenie form i narzędzi służących edukacji i informacji, a także stworzenie nowej marki - kampanii uświadamiającej społecznie skierowanej do młodych dorosłych. Projekt obejmuje edukowanie w trybie bezpośrednim przez przeszkolonych streetworkerów, wspieranych przez szereg dodatkowych wydarzeń, a także szerokie i intensywne działania promocyjne, celem dotarcia do jak najszerszego odbiorcy.

🍃🍃 🍃🍃
Komisja Klubowa, stowarzyszenie, zajmujące się od czterech lat tematem koegzystencji społecznej we wspólnej przestrzeni miejskiej. Mamy doświadczenie i narzędzia do opracowania skutecznych taktyk i metod dotarcia do odbiorców kulturalnych, gastronomicznych i społeczników. Skupiamy nasze działania na tworzeniu wydarzeń, kampanii, szkoleń, spotkań, festiwali i innych form, które swoim pozytywnym przekazem i wysoką zawartością zaawansowanej merytorycznie treści uczą, kształtują i zwracają uwagę na różne problemy społeczne.

Przy realizacji niniejszego projektu połączyliśmy siły ze Stowarzyszenie Program Stacja, które od lat zajmuje się profilaktyką alkoholową. Stowarzyszenie od 2005 roku realizuje projekty na terenie Warszawy, których głównym celem jest docieranie do młodych osób z działaniami profilaktycznymi, edukacyjnymi oraz wsparciem, bezpośrednio tam, gdzie przebywają. STACJA prowadzi działania środowiskowe (outreachworking) skierowane do m.in. młodzieży i młodych dorosłych spędzających czas na ulicach (streetworking) oraz bawiących się w klubach i na imprezach masowych – np. Juwenaliach, na Przystanku Woodstock (partyworking), a więc w miejscach, w których alkohol i inne substancje psychoaktywne są powszechne i łatwo dostępne.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty


[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę