Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Futbol Talent Show

Futbol Talent Show

reklama
📅 Data: niedziela, 23 września 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, ul.Zbaraska 3, boisko przy SP nr 60 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Football Talent Show dla warszawskich pasjonatów futbolu!

Początek roku szkolnego nie musi być nudny! Nic nie poprawia humoru, tak jak piłka nożna, dlatego Playmaker Academy szykuje dla warszawskich pasjonatów futbolu fantastyczną niespodziankę! Już 23 września zapraszamy na Futbol Talent Show!

Pokazowe treningi, warsztaty kulinarne, konkursy z nagrodami i przede wszystkim wielkie piłkarskie show z udziałem Krzycha Golonki to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych i ich rodziców podczas otwartej imprezy na warszawskiej Pradze.

Już w niedzielę, 23 września w godzinach 12.00 - 18.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 będzie można sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności uczestnicząc w treningu pod okiem szkoleniowców z międzynarodowym doświadczeniem. Zajęcia zostaną zorganizowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W programie imprezy znalazły się także specjalne warsztaty kulinarne dotyczące odpowiedniego odżywiania się dla osób aktywnie uprawiających sport. Czas dodatkowo urozmaicą darmowe dmuchańce, które poprawiają kondycją i sprawność fizyczną maluchów.

Największą atrakcją wydarzenia będzie specjalny pokaz Krzycha Golonki, Mistrza Świata trików piłkarskich, finalisty Mam Talent i przede wszystkim wielkiego idola dzieci.„Trenuj z Krzychem” to autorski projekt, który w zaledwie dwa lata stał się najpopularniejszym interaktywnym programem sportowym w polskim internecie. Podczas swojego show, Gość Specjalny nie tylko zaprezentuje swoje fantastyczne umiejętności, ale również zaangażuje publiczność do zabawy poprzez konkursy z nagrodami, wspólne wykonywanie trików czy czas na zdjęcia i autografy.

Wstęp na rodzinną imprezę Futbol Talent Show jest wolny.

Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci sport spotkanie warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę