Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Dustinhead ICH TROJE + Dj SET

Koncert Dustinhead ICH TROJE + Dj SET
📅 Data: piątek, 21 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, ZOO Market, Al. Solidarności 55 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


21.09 Warszawski Zoo Market gościć będzie formacje Dustinhead.

Od czterech lat grupa młodych muzyków słynie z mixowaia żywych instrumentów z mocnymi, industrialnymi brzmieniami elektronicznymi. Do swoich projektów zapraszają wielu indywidualistów muzycznych, samplując skrzypce, gitary, wiolonczele.
Na Zoo Markecie wystąpią w składzie producenta Petera Lauta, wokalistki i songwriterki Mary Si, oraz gitarzysty Mikołaja Malangiewicza. Nasi artyści pojawiali się m.in na Festiwalu Trzech Kultur. Usłyszycie Dustinhead w subtelnym, eterycznym wydaniu, podkręconym intensywnymi, elektronicznymi brzmieniami, którym towarzyszyć będą wizualizację.
3 różne osobowości opowiedzą o emocjach, słabościach, radości i miłości.

Ich występ poprzedzi dj set Pysha. Pysh. Polski producent, DJ, indywidualista z poczuciem humoru, który w muzyce idzie własną drogą, a nie podyktowaną modą, ukazując swoje spojrzenie na muzykę elektroniczną. Systematycznie spędzany czas w studiu, już po kilku miesiącach od startu w 2009 roku przyniósł efekty w postaci wydania pierwszej EP’ki, a chwilę później duet Booka Shade uznał jego produkcję za najlepszą w organizowanym konkursie na remix kawałka „Regenerate”, co pozwoliło mu na rozwinięcie skrzydeł i występy w klubach. Trzy lata później podjął współpracę z niemiecką wytwórnią Einmusika Recordings, gdzie wydał swój winyl i następnie album, który trafił do sklepów w 2014 roku. W tym samym okresie otwierał Main Stage na festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver Festival (PL). Współdzielił scenę z takimi artystami jak: &ME, Pleasurekraft, Kolombo, Einmusik, Robert Babicz, Booka Shade, Butch, Josh Wink, Robag Wruhme, Kollektiv Turmstrasse, czy Nicole Moudaber. Zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz oraz ma za sobą występy w takich zagranicznych destynacjach jak Berlin czy Zurich. Owocuje to brzmieniami, którymi zaskoczy niejednego słuchacza.

Podczas całego wydarzenia, jak to mamy w zwyczaju, nasze przestrzenie targowe wypełnią młodzi twórcy z [ASP] Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Wśród prac znajdziecie obrazy, grafiki i fotografię. Bądźcie czujni.

WSTĘP WOLNY

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę