Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pędzące żółwie. Śpiewaj przez cały rok

Pędzące żółwie. Śpiewaj przez cały rok
📅 Data: piątek, 21 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Sapieżyńska 10a, Fundacja Batorego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu "Śpiewaj przez cały rok!". W piątek 21 września 2018 godz. 19:00. w Warszawie (Fundacja Batorego, ul. Sapieżyńska 10A). Rytmy południowoamerykańskie zagra zespół Pędzące Żółwie w składzie: Asia Iwaszko, Tomasz Gańko, Maciek Górski, Jacek Iwaszko i Michał Rogowski.Po koncercie będą zbierane datki na Fundusz Śpiewaj im. Staszka Jonczyka. Wstęp wolny!

Pędzące Żółwie występowały i występują na scenach wielu warszawskich i podwarszawskich klubów i klubokawiarni, m.in. Tygmont, Grawitacja, Harenda, Chwila Klub, Mam Ochotę, MiTo, The Lounge, Jaś i Małgosia. Zespół brał udział w dwóch edycjach Festiwalu Kultur Lokalnych w Radzyminie i gościł też na wielu festiwalach organizowanych przez MDK Wołomin, a także na Motosercu 2014 i 2015 w Wiązownie. Na koncie ma już trzy płyty EP, z których najnowsza ukazała się w 2016 roku.

Najpierw pojawił się pomysł stworzenia kapeli grającej „coś w stylu latino”, z własną muzyką i autorskimi słowami. Zaczęło się od dwóch tekstów Staszka Jonczyka i kilku akordów − wtedy powstały „Na poduszkę” i „Wrzesień”, które wyznaczyły kierunek dla następnych piosenek.

Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę