Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kocie królestwo w Galerii Bemowo

Kocie królestwo w Galerii Bemowo
📅 Data: sobota, 22 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Galeria Bemowo (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Perski, somalijski a może syjamski? Te i inne kocie pociechy będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę 22 września w godzinach 12.00-18.00 w Galerii Bemowo. Specjalnie z myślą o miłośnikach i właścicielach kotów Galeria Bemowo przygotowała niecodzienne wydarzenie „Moda na koty”. W programie m.in. wystawa ponad 50 kotów z 15 ras, wybory Miss lub Mistera kociego świata, regionalne targi zoologiczne oraz strefa kocich animacji dla dzieci.
Na sześć godzin Galeria Bemowo zamieni się w królestwo kotów, w którym zarówno młodsi, jak i starsi klienci Centrum będą mogli dowiedzieć się więcej o tych sympatycznych futrzakach. Na uczestników wydarzenia czeka m.in. wielki pokaz kotów, podczas którego zostaną zaprezentowane najciekawsze rasy kotów z całego świata, a Klienci Galerii Bemowo wybiorą kocią Miss lub kociego Mistera. W nagrodę właściciel wyróżnionego kota otrzyma 500 złotych.
Podczas eventu odbędą się również regionalne targi zoologiczne, na których swoje oferty zaprezentują m.in. producenci karmy i akcesoriów dla kotów, salony piękności dla zwierząt oraz lekarze weterynarii. Uzupełnieniem wydarzenia będzie strefa kocich animacji dla dzieci, czyli tematyczne warsztaty plastyczne i malowanie buziek.
„Z natury spokojne, choć czasami potrafią pokazać przysłowiowy ‘pazur’. Koty, bo o nich mowa, już w sobotę pojawią się w Galerii Bemowo na kolejnym wydarzeniu, które ma na celu uatrakcyjnienie czasu spędzanego na zakupach w naszej galerii. Najróżniejsze kocie rasy, wybory najpiękniejszego kota czy koci plac zabaw – to wszystko i wiele więcej czeka na naszych klientów – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Zapraszamy całe rodziny!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: dla dzieci targi wystawa inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧