Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dieta wegetariańska w praktyce

Dieta wegetariańska w praktyce
📅 Data: wtorek, 25 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, EKOlogika, Opaczewska 43/6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo nad przejściem na dietę wegetariańską? A może już stawiacie w niej pierwsze kroki i potrzebujecie wskazówek? EKOlogika zaprasza na warsztaty, które wprowadzą Państwa w Świat Wege!
W czasie spotkania poznacie Państwo różne rodzaje diet wegetariańskich oraz składniki odżywcze szczególnie istotne w jadłospisie wegetarian. W sposób obiektywny przedstawimy korzyści i zagrożenia związane z takim sposobem żywienia oraz udzielimy praktycznych wskazówek, w jaki sposób realizować dietę, aby uniknąć niedoborów i cieszyć się pełnią zdrowia. Nie zabraknie także doniesień na temat bezpieczeństwa stosowania diety wegetariańskiej na poszczególnych etapach życia oraz ciekawostek odnośnie substancji antyodżywczych czy komplementarności aminokwasów. Brzmi interesująco? Zapewniamy, że tak właśnie będzie! Serdecznie zapraszamy do Ekologiki po solidną dawkę wiedzy ☺

Warsztat przeznaczony dla osób dorosłych, prowadzony przez dietetyka EKOlogiki mgr Paulinę Kałaskę. Udział jest bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️