Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Djembe dla wózkersów

Djembe dla wózkersów

reklama
📅 Data: piątek, 12 października 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Domaniewska 50A, Fundacja Avalon (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Fundacja Avalon wraz z Projektem Walizka zaprasza wszystkie osoby z niepełnosprawnością ruchową na wyjątkowe warsztaty gry na djembe oraz innych instrumentach perkusyjnych, z elementami wokalnymi!
Bęben djembe to instrument pochodzący z Afryki Zachodniej. Ma kształt kielicha i wykonuje się go ręcznie z jednego pnia drzewa. Zgodnie z legendą, djembe zostało podarowane ludziom przez Wielkiego Ducha, a kiedy tylko rozbrzmiewał dźwięk bębna, wszyscy zaczynali tańczyć.
Nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie i zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!
Gra na djembe jest świetnym rodzajem aktywności fizycznej – zaangażuje Twoje dłonie i poprawi koordynację ruchową, a wprowadzenie dodatkowych elementów wokalnych pozwoli Ci zapanować nad oddechem.
Zajęcia poprowadzi Noé Nitot - art-terapeuta w specjalności muzyka, teatr i marionetki, absolwent Institut National d’Expression, de Création, d’Art et Thérapie (INECAT) w Paryżu, członek warszawskiego zespołu Santaluzja. O sobie mówi, że jego pasją jest muzyka i spotkania z ludźmi.

Warsztaty odbędą się w piątek 12 października 2018 r. o godzinie 18:30 w siedzibie Fundacji Avalon przy ul. Domaniewskiej 50a w Warszawie.
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację drogą mailową: [email protected].

Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę