Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Przygodowa gra miejska „Dwa Bratanki”

Przygodowa gra miejska „Dwa Bratanki”

reklama
📅 Data: sobota, 06 października 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka
   udostępnij tweetnij wykop


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zbierz ekipę przyjaciół albo członków rodziny i znajdź ukryty węgierski skarb w grze miejskiej „Dwa Bratanki”!
Tajemniczy skarb stanie się w sobotę 6.10 celem uczestników gry miejskiej. By go odnaleźć, trzeba będzie rozwiązać szereg zagadek, wykonać kolejne zadania, a od tajemniczych postaci – poszukiwaczy skarbów z całego świata – pozyskać informacje niezbędne do jego znalezienia i otwarcia… Wszystko to w przygodowej grze miejskiej zorganizowanej w ramach Dnia Węgierskiego na Białołęce.

W grze pojawią się zadania dotyczące węgierskiej kultury, fragmenty legend, a nawet elementy węgierskiej kuchni… Do zabawy wprowadzi nas historia dwójki nastolatków, którzy w ostatnie wakacje natrafili na pierwsze ślady tajemniczej skrzyni, ściągając na siebie uwagę łowców skarbów. Scenariusz gry nawiązuje do tradycji polskiej powieści przygodowej,  jak „Pan Samochodzik” ale wzbogaca go o elementy współczesne, tak by sama przygoda kojarzyła się z „Kodem Da Vinci”.
Na drużyny, które najlepiej poradzą sobie z zagadkami i zadaniami w grze czekać będą nagrody – gry planszowe oraz pakiety upominków od Organizatorów. Udział w rozgrywce jest bezpłatny.

Kiedy? W sobotę  6.10.2018r. Wydawanie materiałów do gry rozpoczniemy o godzinie 11.00, a całą rozgrywkę zakończymy do godziny 15.30.

Gdzie? Startujemy w Punkcie, który znajdzie się przy Urzędzie Dzielnicy Białołęka (ul. Modlińska 197).  Teren rozgrywki obejmie natomiast  obszar dzielnicy.

Jak możesz zagrać? To proste, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 8 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Następnie należy przesłać zgłoszenie e-mailem na adres: [email protected]  Zgłoszenia powinny zawierać imiona, nazwiska  i wiek uczestników oraz jeden e-mail i telefon kontaktowy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 4.10. Ilość miejsc w grze jest ograniczona! Gra miejska organizowana jest w ramach Dnia Węgierskiego na Białołęce. 

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę