Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztaty literackie

📅 Data: środa, 10 października 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. KEN, ul. Jezuicka 4 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą!

Takich lekcji nie będziesz mieć nigdy w szkole! Bez ocen, bez stresu, bez sprawdzianów. Na zajęciach będziemy czytać różne teksty – zarówno te dobrze, jak i mniej znane. Każdy na warsztatach ma prawo do głosu i wolności słowa. Każdy może zaproponować coś od siebie. Nikt nie będzie za to oceniany ani krytykowany. Jeżeli chcesz zobaczyć, na czym polega nieskrępowana możliwość wędrówki po fascynującym świecie literatury i kultury – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Na zajęciach uczestnicy będą poznawać szeroko rozumianą literaturę, wcześniejszą jak i współczesną. Teksty te będą proponowane przez prowadzącą zajęcia jak i uczestników. Uczestnicy biorą udział we wspólnej analizie i interpretacji, Mogą rozwijać swoje zainteresowania zgłaszając na bieżąco własne propozycje tematów zajęć. Grupa dostaje przygotowane na zajęcia materiały oraz możliwość korzystania z zasobów cyfrowych. Uczestniczy uczą się wskazywania skojarzeń i kontekstów stanowiących merytoryczne uzupełnienie wyjściowego materiału.
Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na szybki rozwój umiejętności pracy z tekstem przydatny zarówno w szkolnej codzienności, jak i podczas egzaminów maturalnych.

Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu

Cotygodniowe spotkania posłużą rozwijaniu zarówno kreatywnego myślenia jak i twórczości uczestników. Uczestnicy mają każdorazowo wpływ na tematykę i kształt warsztatów.
Projekt obejmuje różne etapy pracy nad poszczególnymi projektami związanymi z pisaniem własnych tekstów. Na zajęciach uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnorodnymi formami literackimi, ćwicząc je w praktyce, według wskazówek osoby prowadzącej.
W ramach laboratorium poszczególne osoby będą mogły również zaprezentować własną twórczość. Uczestnicy zawsze mogą liczyć na profesjonalne wskazówki warsztatowe przekazywane im bezpośrednio podczas zajęć.

Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji TUTAJ: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę