Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wprowadzenie do Spotkań w ruchu

Wprowadzenie do Spotkań w ruchu

reklama
📅 Data: wtorek, 23 października 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:45

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Ul. Grójecka 109 MAL (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Chciałbyś/abyś poszerzyć umiejętności komunikacyjne dotyczące relacji, być obecny/a w kontakcie ze Sobą i z Innymi, a przy okazji miło spędzić czas z ludźmi i poruszać się przy muzyce?

Teraz jest taka możliwość bezpłatnie!!! :-)

W bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni zapraszam do swobodnego ruchu, uważności, spotkania ze Sobą i z Innymi. Nie jest potrzebna znajomość form tańców. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

Będziesz miał/a możliwość:
• kontaktu ze swoim ciałem, odczytywania jego sygnałów,
• komunikowania swoich potrzeb, granic,
• bycia zauważonym/ną i zauważenia drugiej osoby razem z jej granicami,
• bycia obecnym/ną w relacji i czerpanie z niej radości
• doświadczenia bycia w społeczności poprzez tańce w kręgu.

Zachęcam do bycia ciekawym Siebie i Innych. Uczestnictwo we wszystkich aktywnościach jest dobrowolne. Ty decydujesz, co jest Ci potrzebne. Na początku spotkania omówimy zasady, które pozwolą nam stworzyć bezpieczną i przyjazną przestrzeń. Po części warsztatowej będzie czas, który sam/a będziesz mógł/a zagospodarować np. poprzez taniec przy muzyce, rozmowę, spotkania w ruchu, w „bezruchu” (Twoje ciało będzie się poruszać choćby poprzez oddech).

Dlaczego poprzez ruch?

Ruch jest jednym z pierwszych sposobów kontaktu ze sobą, otaczającym nas światem i z innymi ludźmi. Ruch towarzyszy nam przez całe życie. Rozwijanie umiejętności odczuwania, reagowania poprzez ciało i ruch otwierają nam drogę do poszerzenia umiejętności emocjonalno - społecznych w życiu (także w sferze werbalnej).
Ruch obecny jest również wewnątrz naszego ciała (np. krążąca krew, ruch neuroprzekaźników). W naszym organizmie nieustannie odbywa się komunikacja pomiędzy poszczególnymi układami, narządami, komórkami i w ich obrębie. Zapraszam do doświadczania jej również na zewnątrz.

Organizacja:
• Czas: 17.45- 20.00 (Przyjdź punktualnie, by się przebrać. Dbając o poczucie bezpieczeństwa i zaufania, drzwi zamykamy o 18.00),
• Miejsce: Grójecka 109, MAL,
• Wstęp wolny,
• Zabierz: wygodne ubranie (tańczymy w skarpetkach lub boso), wodę do picia,
• Kontakt: messenger Katarzyna Nicman
Instagram: spotkaniawruchu
Facebook: Katarzyna Nicman

Prowadząca:
Katarzyna Nicman
Jestem pedagogiem specjalnym, nauczycielką matematyki. Ukończyłam szkolenie w zakresie muzykoterapii grupowej w psychiatrii i w psychoterapii u dr Elżbiety Galińskiej (400 godzin). Uczestniczyłam w wielu warsztatach z zakresu terapii tańcem i ruchem (ponad 400 godzin), tańców w kręgu oraz innych metod pracy z ciałem. Taniec towarzyszył mi od dziecka. Najpierw uczyłam się różnych form tanecznych. Teraz bardziej praktykuję ruch swobodny, wypływający ze mnie. W pracy prowadzę wspierające rozwój zajęcia taneczno – ruchowe dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.
Zachwycam się mądrością ciała. Cieszę się, że dzięki niemu mogę czuć i wchodzić w interakcję z innymi ludźmi. Czekam na Nasze Spotkania w ruchu :-)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: sport spotkanie warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę