Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokój Śniadaniowy z Mistrzem - gość specjalny Radek Skubas

Pokój Śniadaniowy z Mistrzem - gość specjalny Radek Skubas

reklama
📅 Data: sobota, 20 października 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, WuWu Bar, Plac Konesera 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Czy umiejętność tworzenia zamyka się w sztuce? O muzyce, która nie łagodzi obyczajów, o roli artysty w społeczeństwie konsumpcyjnym, o gustach i wrażliwości Polaków - rozmawiać będziemy z Radkiem Skubasem, popijając kawkę - bądź, co kto lubi.

Radek Skubas, a właściwie Radosław Skubaja, - polski piosenkarz, gitarzysta, kompozytor pochodzący z Lublina, wykonawca muzyki alternatywnej. W 2005 r. rozpoczął studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (kierunek wokalistyka) Akademii Muzycznej w Katowicach. Jego debiutancki album pt. Wilczełyko ukazał się 11 września 2012 r. Płyta została okrzyknięta „powrotem do prostoty i autentyczności” w polskiej muzyce rockowej. Artysta otrzymał 2 nominacje do Fryderyków 2013: jako Debiut Roku i Utwór Roku (za piosenkę „Linoskoczek”). Występował m.in. na festiwalu SoundCity w Liverpoolu, Open’er Festival, Malta Festivalu, Festiwalu w Jarocinie i innych.

Pokój śniadaniowy kojarzony jest z tradycją i kulturą przedwojennej Warszawy. Jak pisała niegdyś na łamach czasopisma “Bluszcz” tajemnicza autorka kryjąca się pod inicjałami W.M. „Pierwsze śniadanie jest wstępnym akordem w symfonij dnia. Stanowi ono niejednokrotnie o nastroju dalszych godzin, jest niby gradowa chmura zaciemniająca horyzont domowy, lub też bierze na siebie rolę jasnego promienia słońca, który ujmuje w pogodną ramę ten szary dzień „codzienny”, pomawiany naogół o najgorsze instynkty.”
Śniadanie było najważniejszym posiłkiem dnia, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale przede wszystkim uchodziło za okazję do celebracji codzienności i pielęgnowania kontaktów społecznych.

Pokój Śniadaniowy z Mistrzem to cykl spotkań podczas których przy wspólnym stole będziemy dyskutować na tematy ważne dla nas i zaproszonych przez nas gości - ze świata kultury i sztuki. Wierzymy w siłę rozmowy, która w dzisiejszych czasach częściej jest koniecznością niżeli przyjemnością, dlatego chcielibyśmy przy wspólnym stole zjeść z Wami śniadanie, porozmawiać i poznać Was bliżej.

Jeżeli ktoś chce mieć pewność zajętego miejsca, prosimy o dokonanie rezerwacji pod nr telefonu: 223553002 lub pod mailem: [email protected]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę