Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. Najczęstsze problemy zdrowotne osób starszych: jak sobie z nimi radzić i jak im zapobiegać?

Wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. Najczęstsze problemy zdrowotne osób starszych: jak sobie z nimi radzić i jak im zapobiegać?

reklama
📅 Data: wtorek, 13 listopada 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, ul. Rejtana 16 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Warszawska Szkoła Zdrowia działająca przy WSEiZ zaprasza na nowy wykład "Najczęstsze problemy zdrowotne osób starszych: jak sobie z nimi radzić i jak im zapobiegać?", który odbędzie się 13 listopada 2018 (wtorek) o godz. 17 w auli nr 4, ul. Rejtana 16.

WSTĘP WOLNY!

Wykłady Warszawskiej Szkoły Zdrowia odbywają się od października do czerwca w każdy drugi wtorek miesiąca. Plan następnych wykładów dostępny jest tutaj: link

Warszawska Szkoła Zdrowia, powstała jako unikatowa wolna wszechnica społeczna, oparta na wolontariacie, otwarta dla wszystkich, która już 25. rok szerzy wiedzę o zdrowiu i zapobieganiu chorobom społecznym. Od maja 2011 r. Warszawska Szkoła Zdrowia działa jako jednostka ogólnouczelniana przy Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Inicjatorką, założycielką i kierownikiem Warszawskiej Szkoły Zdrowia jest prof. nadzw. dr hab. Irena Celejowa, która studiowała wychowanie fizyczne i biologię, uzyskała dyplomy Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego.

Realizując hasło Światowej Organizacji Zdrowia (WHO): „Twoje zdrowie w Twoich rękach", Warszawska Szkoła Zdrowia od 25. lat, raz w miesiącu (od października do czerwca) prowadzi otwarte wykłady popularnonaukowe dla mieszkańców stolicy i okolic.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę