Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatranki: nasze wybory / warsztaty dla dzieci i opiekunów

Teatranki: nasze wybory / warsztaty dla dzieci i opiekunów

reklama
📅 Data: niedziela, 25 listopada 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, LUB/LAB, Lubelska 30/32 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Teatranki to warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat i ich opiekunów, podczas których dzieci i dorośli współpracują, stając się dla siebie wzajemnie przewodnikami i doświadczają teatru poprzez różnorodne działania twórcze.

Na warsztatach uruchamiamy ciało, głos i wyobraźnię. Bawimy się prostymi, naturalnymi materiałami, z których często tworzymy instalacje, obiekty artystyczne. Działamy indywidualnie, w parach, w grupach. Przełamujemy schematy myślenia i tworzenia.

Teatranki są przestrzenią wymiany doświadczeń i punktów widzenia, zdobywania nowych doświadczeń artystycznych i społecznych, przełamywania barier, stwarzają możliwość poznania siebie i innych, podjecia nowej roli i sprawdzenia się w niej, rozwijają twórczą wyobraźnię i wrażliwość oraz wzmacniają sprawczość uczestników, stawiając na partnerskie relacje dzieci i dorosłych.

Mali i duzi warsztatowicze twórczo poruszają na Teatrankach rozmaite tematy: czasami podążamy szlakami dziecięcej wyobraźni, innym razem zastanawiamy się nad znaczeniami i dekonstruujemy kluczowe pojęcia teatralne takie jak: aktor, scena, dramaturgia, czy performans, niekiedy też proponujemy cykle spotkań inspirowane aktualnościami współczesnego świata. Szukamy nietypowych sposobów rozmowy na poważne tematy poprzez świetną zabawę z drugim człowiekiem i z przedmiotem.

Tym razem zapraszamy Was na Teatranki. Nasze wybory - cykl warsztatów zachęcających do odważnego myślenia o otaczającym nas świecie.

25.11.2018, godz.11-12.30
EKONOMIA
Pieniądze. Każdy o nich wie, każdy ich używa, ale kto właściwie zastanawiał się kiedyś nad ich wartością? Kto bawił się w przeliczanie działań na pieniądze, czasu na pieniądze, lenistwa na pieniądze, zabawy na pieniądze itd.? I czy pieniądze to jedyny sposób płacenia? Za jakie rzeczy nie dostajemy pieniędzy? Gdybyśmy nie płacili pieniędzmi to czym, jaka byłaby nasza waluta? O oszczędzaniu też pewnie wszyscy już słyszeli. Jakie są zatem najlepsze sposoby oszczędzania pieniędzy i po co to robić? A gdybyśmy mieli ich dużo i mogli zainwestować w przyszłość to z pewnością zainwestowalibyśmy w ... ?

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę