Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert zespołu GooseBumps

Koncert zespołu GooseBumps

reklama
📅 Data: sobota, 01 grudnia 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Ośrodek Kultury, ul. Carla Goldoniego 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


GooseBumps to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów śpiewających a’capella hity z repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowa postać, a razem na scenie – stanowią absolutnie zgraną grupę !

Termin: 1.12 (sobota), godz. 19.00
Bezpłatne wejściówki do odbioru w BOK od 21.11.

Zespół zadebiutował na rynku muzycznym w październiku 2015 roku przedstawiając własną wersję utworu Sama Smitha Writings On The Wall, która promowała kolejną odsłonę filmu z serii James Bond. Wersja zespołu otrzymała mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy także za granicą. W 2016 roku GooseBumps brał udział w 11 edycji programu Must Be The Music zbierając fantastyczne recenzje i wyróżnienia między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu.

18 stycznia 2018 roku zespół na zaproszenie legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego Romana Rogowieckiego gościł w radiu RDC gdzie zaprezentował nowy materiał z nadchodzącej płyty. 9 lutego ukazał się debiutancki album o tytule GooseBumps Vol.1. który promował utwór Uptown Funk. Premiera odbyła się pod patronatem Programu 1 PR w audycji Adama Dobrzyńskiego. 23 marca zespół wystąpił gościnnie w programie Halo Polonia w stacji TVP Polonia.

W kwietniu grupa wzięła udział w nagraniach 21 sezonu programu Jaka to melodia? oraz Pytanie na Śniadanie nadawanych w TVP. Gościliśmy także w programie Dzień Dobry TVN w stacji TVN.

Obecnie GooseBumps koncertuje w całej Polsce promując swoją pierwszą płytę. W lipcu rozpoczęły się prace nad nowym wydawnictwem, którego premiera jest przewidziana wiosną 2019 roku.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę