Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Wystawa Biżuteria Kolekcjonerska

Wystawa Biżuteria Kolekcjonerska

reklama
data Data: 11 grudnia 2018, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Piękna 1A, DESA Unicum (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Sto brylantów. Jedna brosza. Warta 90 tysięcy złotych. To absolutny unikat, wyróżniający się nie tylko kunsztem wykonania, ale i doskonałą jakością użytego kruszca. Będzie ją można zobaczyć na wystawie „Biżuteria Kolekcjonerska” wśród ponad 70 specjalnie wyselekcjonowanych przykładów sztuki jubilerskiej m.in. z Francji, Rosji i Polski. 11 grudnia wszystkie obiekty pójdą pod młotek.

Współczesna masowa produkcja i powszechna dostępność towarów sprawiają, że coraz częściej tęsknimy za czasami, kiedy królowało rzemiosło. A moda na to, co niedostępne nigdy nie mija. Aukcja Biżuteria Kolekcjonerska to wyjątkowa okazja na znalezienie jedynej, oryginalnej „kropki nad i” podkreślającej wyrafinowany charakter i szyk. Wie o tym każda stylowa kobieta. A prawdziwy styl to ten, który opiera się próbie czasu i mijającej modzie.

Grudniowa selekcja ponad 70 wyrobów jubilerskich obfituje w biżuterię najwyższej klasy, wśród której wyróżniają się dwie diamentowe brosze. Ich wartość szacuje się odpowiednio na 90 i 80 tysięcy złotych. W pierwszej wykorzystano klasyczny motyw dekoracyjny kwiatowej gałązki wysadzanej brylantami. W broszce umieszczono aż 100 diamentów. Drugi okaz z 7 większymi brylantami to grawerowana, złocona brosza z motywem floralnym. Oba unikaty pochodzą z przełomu XIX i XX wieku.

Oryginalnym, wyrazistym akcentem będzie też duży, efektowny platynowy wisior. Jego wyrafinowana, geometryczna forma wysadzana jest diamentowymi rozetami. Wisior pochodzi z Francji z lat 20-30, a jego wartość wycenia się na 50 tysięcy złotych.

Na wystawie i aukcji „Biżuteria Kolekcjonerska” pojawią się także brylantowe kolczyki wyceniane na 45 tysięcy złotych, utrzymane w charakterystycznym stylu art deco oraz przepiękna złota bransoleta, której wartość szacuje się na 35 tysięcy złotych. Bransoletkę zdobi 11 efektownych szmaragdów o doskonałym szlifie. Wśród ponad 70 obiektów pojawi się biżuteria z kilku epok, wykona w różnych stylistykach.

Aukcja Biżuteria Kolekcjonerska: 11 grudnia 2018, godz.19, Dom Aukcyjny DESA Unicum, ul. Piękna 1A, Warszawa

Wystawa obiektów: 27 listopada - 11 grudnia, godz. 11-19 (poniedziałek-piątek) i godz. 11-16 (sobota), Dom Aukcyjny DESA Unicum, ul. Piękna 1A, Warszawa, wstęp wolny

Więcej informacji o aukcji Biżuteria Kolekcjonerska oraz katalog aukcyjny w wersji elektronicznej dostępne są na stronie DESA Unicum: link
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site