Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Rodzinna Zimowa Gra Terenowa

Rodzinna Zimowa Gra Terenowa

reklama
data Data: 08 grudnia 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Wybrzeże Kościuszkowskie, Bulwary nad Wisłą (pokaż na mapie)
Opti Taxi
CO? ZIMOWA GRA TERENOWA
KTO? Ognisko Teatralne dla Dzieci i Młodzieży XS w XL TEATR
GDZIE? Bulwary nad Wisłą
KIEDY? 8 XII G.12-14
DLA KOGO? Rodziny z dziećmi, duety lub grupki przyjaciół - wiek nieograniczony.

PUNKT STARTOWY: Pomnik Syrenki na Powiślu, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie.
PUNKT KOŃCOWY: Przystań Nowa Fala

JAK DOŁĄCZYĆ? Wstęp wolny po zgłoszeniu.
Zgłoszenia są przyjmowane drogą elektroniczną do piątku 7 grudnia 2018 r. do godziny 20.00 poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres e-mail: rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com lub w dniu realizowania gry tj.8 grudnia zgłaszając się do organizatora, wpisując się na listę i podpisując regulamin Gry, nie później niż do godziny 13.00.

OPIS
WCZESNĄ ZIMĄ, kiedy w powietrzu czujemy klimat nadchodzących świąt, świat zaczyna pięknieć. Wizja spotkania ze Świętym Mikołajem, nadzieja by nas odwiedził, historie o cudach i zwierzętach, które przemawiają ludzkim głosem, spotkania rodzinne. Jednym słowem MAGIA- dotyka nas Wszystkich, nawet jak już dawno dorośliśmy, nawet jeśli nie dowierzamy. W końcu, to My sami, możemy sprawić by świat stał się lepszy. Niemniej dla potwierdzenia tego, że czas wyjątkowy- pozwolimy Wam spotkać Wyjątkowe Świąteczne postaci.
Niektóre z nich są znane, o innych po raz pierwszy usłyszycie. Ba! Wy je spotkacie. A ich obecność sięga głęboko, głęboko w wierzenia około świąteczne różnorodnej i bogatej w tradycje Europy.
Uwaga! Nie wszystkie napotkane przez Was postaci będą miłe i urocze jak Święty Mikołaj, ale każda z nich chętnie Was wypuści dalej, obdaruje czy pomoże, jeśli udowodnicie, że wspólnie potraficie zrealizować nawet najtrudniejsze wyzwania, wspierać się i troszczyć o siebie.

* Wiek uczestników wydarzenia jest nieograniczony i ma cechy wydarzenia łączącego pokolenia.
* Liczba osób startujących w zespole min.2- maksimum 5.
* Maksymalna liczba zespołów 20. Decyduje kolejność zgłoszeń.
* Wśród uczestników, którzy przejdą całą Mapę Zadań w przeciągu 40 minut, zostaną zostaną rozlosowane upominki.

Gra wykorzystuje wskazany na Mapie, tereny Wybrzeża Kościuszkowskiego i Bulwarów nad Wisłą. Uczestnicy (goście wydarzenia), aby wziąć udział w grze pobierają Mapę "świątecznych spotkań" oraz kartę zadań w Punkcie Startowym, który znajduje się przy Pomniku Warszawskiej Syrenki.
W kolejnych punktach, ustawieni są, przebrani i odpowiednio przygotowani wychowankowie Ogniska dla Dzieci i Młodzieży XS w XL Teatr, przyjmujący rolę animatorów w danym punkcie. Każdy z nich odgrywa rolę postaci związanych z tematem punktu, przydzielając zadanie animacyjne, uczestnikom, biorącym udział w grze. Zadania są związane różnymi dziedzinami aktywności, na przykład: piosenka, taniec, ruch albo zadanie aktorskie, a wszystko w radosnym świątecznym klimacie, ale pełnym przygód i niespodzianek.

Wydarzenie kończy losowanie nagród (dla drużyn, którym uda się przejść Mapę "świątecznych spotkań") oraz kubkiem herbaty w Przystań Nowa Fala.

KILKA SŁÓW O OGNISKU..
Ognisko Teatralne dla Dzieci i Młodzieży XS w XL TEATR to nasza DUMA. Wśród Wychowanków Ogniska, pielęgnujemy indywidualność, rozwijamy umiejętności artystyczne i społeczne.
Przygotowujemy do odbioru i tworzenia Sztuki. Dbamy o ich wiedzę, wytrwałość w dążeniu do celu, pracowitość, odpowiedzialność za siebie i innych. Pilnujemy, by wzrastali jako ludzie, świadomi swoich możliwości, by nikt nigdy nie zachwiał ich poczucia wartości.

Koordynatorki wydarzenia:
Diana Karamon
Izabela Górska

fot. Norbert Nrb Gwiździński

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site