Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Miasteczko Zmysłów

Miasteczko Zmysłów

reklama
data Data rozpoczęcia: 08 grudnia 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

data Data zakończenia: 09 Grudnia 2018

miejsce Miejsce: Warszawa - Żoliborz, ul. Czarnieckiego 51 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Miasteczko Zmysłów kolejny raz zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy!

Już 8 i 9 grudnia w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego (ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie) powstanie „Miasteczko Zmysłów”, czyli miejsce, w którym dzieci będą się uczyć bawiąc i to z wykorzystaniem wszystkich zmysłów!

W Miasteczku każdy w wieku 2-100 lat znajdzie coś dla siebie. Większość zwiedzających zacznie zapewne od wystawy – około 25 interaktywnych eksponatów, które oddziałują na zmysły, obrazują prawa fizyki i natury. Niektóre – jak na przykład przestrzenna mapa terenu, która sama się rysuje - zachwycają. Inne – np. złudzenia optyczne oraz pułapki umysłu – zadziwiają. Kolejne powinny być ciekawą inspiracją. Wystawa jest tak przygotowana, aby każdy czegoś się nauczył!

Dzieci mogą skorzystać z atrakcji w kilku strefach: zabaw plastycznych, manualnych, ruchowych.

W Miasteczku Zmysłów będzie też sala z wielkimi klockami czy gigantycznym domino. Przygotowano również kącik dla najmłodszych – w wieku 2-4 lat. Będą tam bawić się kolorami, kształtami, fakturami, na pewno potańczą z animatorami, zagrają na instrumentach. Nie zabraknie oczywiście basenu
z kulkami, tablic do projektowania, góry piasku księżycowego, tysięcy klocków małych i dużych oraz tablic kreatywnych.

Dla dorosłych – rodziców, dziadków, opiekunów przewidziano warsztaty z psychologiem dziecięcym, Dorotą Zawadzką - wykładowcą w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej na Wydziale Psychologii UW oraz na uczelniach prywatnych. To współautorka projektu „Bezpieczne media” oraz wielu innych programów w telewizjach zarówno publicznych jak komercyjnych. Zyskała popularność jako prowadząca program „Superniania” na antenie telewizji TVN. Od 8 lat - Społeczny Doradca Rzecznika Praw Dziecka i członkini Społecznej Rady Doradców.
Podczas spotkania można będzie dowiedzieć się na przykład: jak bawić się z dzieckiem, aby wspierać jego rozwój, co to są inteligencje wielorakie i co zrobić, aby dziecko rozwijało się szybciej, jak sprawdzić, czy nasza pociecha ma jakieś specjalne uzdolnienia! (Na warsztaty również nie trzeba się zapisywać. Ilość miejsc ograniczona (60), zajęcia rozpoczynają się o 12:00, 15:00 w sobotę, oraz o 12:00 w niedzielę. Trwają ok. 2 godzin).

Wszystkie pozostałe atrakcje Miasteczka Zmysłów dostępne są dla odwiedzających w godzinach 11:00 – 18:00.

Akcja Miasteczko Zmysłów ma charakter otwarty, udział jest bezpłatny, nie trzeba się rejestrować. Organizatorem Akcji jest miesięcznik i serwis dla rodziców MamoToJa.pl, a Partnerem akcji – Kinder Niespodzianka. Dlatego też najmłodsi będą mogli spotkać gigantyczną maskotkę Pana Kinderino przez cały czas trwania akcji, zrobić sobie a nawet wydrukować zdjęcie!

Na dzieci czeka na miejscu wiele dodatkowych niespodzianek i upominków. Szczegółowy plan oraz wszelkie informacje o akcji można znaleźć na stronie link
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site