Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

TRU FUNK NIGHT – SILO DA FUNK & NIKO

TRU FUNK NIGHT – SILO DA FUNK & NIKO
📅 Data: piątek, 15 sierpnia 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, S[ZON] strefa wolnych myśli - Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Po znakomitym sukcesie pierwszej imprezy z chłopakami z Trójmiasta znaleźliśmy termin aby zaprosić ich raz jeszcze :) Tym razem Silo Da Funk zagra z Niko. Będzie grany funk, break, boogie, nu beat, mashup a wszystko to ze słonecznym nadmorskim feelingiem.

Sobotnią atmosferę podgrzewać będą również nasi barmani - serwujący orzeźwiające drinki i regionalne piwo, a sezonowa kuchnia nikomu nie pozwoli bawić się głodnym.

Silo Da Funk - obecnie Trójmiejski Dj/Promotor brzmień z pod szyldu
Mashup/Funk/Nu Beatz. Rezydent kultowej Papryki w Sopocie, gdzie regularnie organizuje imprezy na których prezentuje wyżej wymienione gatunki, wplatając często w to różnych muzyków czy turntablistów bądź Mc's. Tworzy ekipę Audiosfera.net jak i nowo powstały TRU FUNK (Trójmiejski Koktajl Funkowy). Jego sety gościły na łamach audycji Radia Kampus (Wwa) oraz Radia 5 (Suwałki). Jego znakomity i świetnie przyjęty "Wild Thing" promował cykl Mixntrix Sessions na największej stronie z miksami polskich DJ-ów. Brał udział w takich wydarzeniach jak Boogie Brain, Open Air Airport, NUBEAT 4 EVOLUTION FESTIVAL czy słynne statki po jeziorach augustowskich. .

posłuchaj:
link.


NIKO – jego sety to energetyczna mieszanka funkowych brzmień połączonych z takimi gatunkami jak nu disco, baltimore, electro, house czy funky breaks. Grał w większości warszawskich klubów m.in. Huśtawka, czy Powiększenie. Stara się również nie zaniedbywać innych miast, do tej pory odwiedził: Sopocką Versalkę, Białostockie Metro, City Hall w Szczecinie czy Bydgoski Riverside. Niko to przede wszystkim ceniony producent – wystarczy zajrzeć na jego profil na Soundcloud, aby prędko przekonać się, że nie są to słowa rzucone na wiatr. Oficjalny debiut na tym polu nastąpił w 2010 roku kiedy to nakładem rodzimej wytworni Rebel Scream została wydana jego pierwsza EPka („Funk’s Not Dead”), która błyskawicznie zebrała pozytywne recenzje zarówno w Polsce jak i na zachodzie, przez długi czas utrzymując się w czołówce sprzedaży w kategorii Funk w popularnym serwisie dj’skim Junodownload.com. Kolejnym sukcesem było wydanie singla Niko pt. ”Disco Monster” przez niemiecką wytwornie Big M na 12 calowym winylowym krążku. Niko ma na swoim koncie wiele remiksów dla innych artystów, jak i drugą EPke pt. „Lost & Found” wydana nakładem brazylijskiej wytworni Royal Soul Records.

posłuchaj:
link

start 21:00
wstęp wolny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!