Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Moto Orkiestra 2019

Moto Orkiestra 2019

reklama
data Data: 13 stycznia 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 13:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bemowo, Autodrom Bemowo (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Moto Orkiestra po raz kolejny wspólnie z Dzielnicą Bemowo!

Już 13 stycznia 2019 roku na Autodromie Bemowo, odbędzie się po raz kolejny Moto Orkiestra. Jest ona największą charytatywną imprezą motoryzacyjną organizowaną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Automobilklub Polski.
Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z RAJD BARBÓRKA, w ciągu całego dnia odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi, po specjalnie na tą okazję przygotowanej trasie.
Jednocześnie postaramy się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków, który wyniósł ponad 205.000 zł.
Moto Orkiestrę 2019, po raz kolejny wspierać będzie swoimi zasobami Dzielnica Bemowo. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tegorocznej edycji poza przejazdami niezwykłymi samochodami, licytacja obejmie również gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów wydarzenia.

„Niezmiennie i mamy nadzieję do końca świata i jeden dzień dłużej, gramy i jeździmy w styczniowy weekend dla WOŚP. Moto Orkiestra 2019 roku zaplanowana jest pod kątem maksymalnych wrażeń z jazdy wyjątkowymi samochodami dla wszystkich, którzy 13 stycznia, pojawią się na Autodromie Bemowo. Zamówiliśmy świetną pogodę i mamy zapewnienia od najlepszych polskich kierowców rajdowych, iż pojawią się za kierownicami swoich aut, aby sprawić jak najwięcej frajdy i jednocześnie zapełnić puszki z logo WOŚP. Mamy także w planie wiele niezapomnianych atrakcji od sprawdzonych Partnerów imprezy - jednym słowem 13 stycznia musicie nas odwiedzić!”

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, czy profesjonalnym symulatorze wyścigowo/rajdowym, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych

To będzie magiczny dzień, spędź go razem z nami!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site